Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25+ férfiak, akiknek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25+ férfiak, akiknek még nem volt barátnőjük! Hogyan álltok az ismerkedéshez? (lent)

Figyelt kérdés

Ha kezdeményeztek egy lánynál, aki láthatóan viszonozza is az érzéseiteket, félénkek vagytok vele? Hogyan viszonyultok hozzá, ha ő is keres titeket?

Persze ez teljesen személyfüggő és mentalitás kérdése, de ti hogy vagytok vele?



2015. aug. 20. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ritka, de megesik, hogy egy nő keres. Ez igen jól tud esni, kivéve, ha valami (szakmai) szívességet kér. Már meguntam, hogy hagyom magam kihasználni, szóval nem fektetek bele több energiát az ismerkedésbe mint a másik fél. Egyébként meg nem vagyok félénk senkivel.
2015. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Engem csak 22 évesen kezdett igazán érdekelni a pártalálás, előtte az életkörülményeim miatt ez volt a legkisebb gondom. Először nagyon félénk voltam és még a szemem is lesütöttem. Ez lassan oldódott, sokat szenvedtem, nagyon könnyen szerelembe estem. Később viszont igazi "nőcsábász" lettem, könnyen csapom a szelet bárkinek, ha úgy akarom. Jól szót érzek a nőkkel! Azóta már volt kapcsolatom, de gondoltam azért érdekes lehet amit leírtam. Minél többet próbálkoztam, annál jobban megedződtem ilyen téren. Most már nem esek bárkivel szerelembe, lassan eljutok oda, hogy szét tudom választani a szexet a szerelemtől. Bár ehhez valszeg a csalódásomnak is köze van.


24/F

2015. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen még soha nem volt velem,hogy viszonozva lett volna bármi is,szóval nem tudom hogyan viselkednék akkor...

24/F

2015. aug. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok gazdag se jóképű szóval már feladtam az egészet. Nem érdekeltem senkit ezután se fogok , magányosan élem az életem amíg meg nem unom és fel nem kötöm magam..
2015. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kezdeményeztek egy lánynál... akkor 5 perc beszélgetés után kiderül, hogy barátja van, vagy férjnél van, vagy 2 gyereke meg a férje várja otthon... és a csaj még a 22-t se töltötte be.



"aki láthatóan viszonozza is az érzéseiteket"


ilyen 1x se volt még!


"ha ő is keres titeket"


Mint ez előbbi. 1x se volt ilyen!



Amúgy a kérdés esetemben már az első kérdés felénél eldőlt...


"Ha kezdeményeztek egy lánynál," .... nincs HA! Nem kezdeményezek senkinél. Aki tetszik megtetszik, de mostanság már beszélgetés nélkül is kiderül pár órán belül, a fent felsorolt dolgok! 23 éves koromig a lelkemet kitettem érte, hogy legyen valakim, mondhatni vért izzadtam egyes esetekben, de nem kértek belőlem... Ezek után én nem vagyok hajlandó a kisujjamat se mozdítani egy nőért. Majd jön ő, ha akar valamit. Ha meg nem jön, akkor nem jön. Társadalmat jobban zavarja, hogy én egyedül vagyok, mint saját magamat.


26F

2015. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ideje nem erőltetem már a témát. Ezzel nem azt mondom, h jó egyedül, csak elegem van a megalázásokból és a folyamatos csalódásokból.


F-33

2015. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!