Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik lány lenne ez alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány lenne ez alapján szimpatikusabb?

Figyelt kérdés

Lány A:

Dolgozik, bár nem túl jó beosztásban (bolti eladó), de maga keresi meg a pénzt arra, amit szeretne. Átlag boltokban vásárol, sportosan elegánsan öltözik. Nincs sok holmija, de jól kombinálható alapdarabok


2,

Nem dolgozik, hol a szülők, hol az aktuális párja tartja el. Csak felső kategóriás boltokban vásárol, egy pár cipője például fél milliót ér. Rengeteg vagyont érő, tökéletes ízlésű ruhadarabja, luxuskiegészítője van


Melyik lánnyal jelennél meg szívesebben, ha mindkettő szép arcó, jó alakú, tanult és értelmes?


20 év körüliek


2015. aug. 21. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lány B, bocsi
2015. aug. 21. 20:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Eléggé elfoglalják a külsőségek a kérdezőt.
2015. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

egy pár cipője fél milliót ér


te teljesen hülye vagy

2015. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lány tette fel ezt a kérdést.
2015. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Estienne ***** válasza:
"Melyik lánnyal jelennél meg szívesebben" Ha mutogatni akarom, akkor B. Mivel nem vagyok az a típus, aki azért van egy lánnyal, mert mutogatni akarja így minden más esettben A. Sose értettem, miben jobb egy többszázezres cipő mint egy tízezres. Hacsak nem a presztizs miatt de én köszönöm, ebből ilyen szinten nem kérek.
2015. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az A jelű kellene. Nekem nagyon nem szimpatikusak ezek a felszínes divatbuzy nők.
2015. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül az "A".


A "B"-k rohadtul hidegen hagynak.

2015. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

A és 2,ez tetszik :D


Amúgy A,a B-t meg kerülném.

2015. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyértelműen A, ha rohadt sok pénzem lenne akkor is.
2015. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A b típusúval nem kell összejöni ő a saját elvárásai szerint keress partnert. Így marad az a.
2015. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!