Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyem van a párkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyem van a párkeresésben 29 éves nőként?

Figyelt kérdés
Van rá esély, hogy nemsokára szingli leszek, nincs gyerekem és nem is nézek ki rosszul. Szerintetek van esélyem még ennyi idősen vagy magányosan, macskás néniként fogok meghalni? :(

2015. aug. 22. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem még fiatal vagy, nem is értem miért áll romokban az önbizalmad. Gyorsan fogsz találni jelentkezőket, csak jól válasszál közülük.
2015. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
20 évesen dugtam egy 30 évessel. Szerintem 29 évesen, ha jól nézel ki, még nincs semmi veszve.
2015. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Még szép, hogy van. Miért ne lenne? :D Fel a fejjel ;) Amúgy sokan fiatalabbnak néznek ki a koruknál, már csak a viselkedés vagy a kisugárzás miatt is. Hidd el, a depresszió nem old meg semmit. Menj új környezetbe, mozdulj ki, keress egy új hobbyt, és csak összejön ;)


21/L

2015. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem nézel ki rosszul, és esetleg barátaid is vannak, akkor adok rá három napot, és már sorban fonak állni a kérők :)

Főleg nőként, nincs is más dolgod, mint sokat társaságba járni, kellemes társaságnak maradni, elmenni minden adódó buliba, jókat szórakozni, flörtölni, nem elszaladni a férfiak közeledésétől.


Tényleg, én igazából nem is értem a kérdésedet....

2015. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
a lelked mélyén már most egy öreg macskás néni vagy, ha ilyen fiatalon ilyen kérdések gyötörnek...
2015. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Csak annyit mondok: Nézd meg, hányan válaszolnak egy igazán érdekes, tudományos vagy filozófiai kérdésre mondjuk fél napon belül, -- és ehhez képest hányan válaszolunk a Te kérdésedre tíz percen belül.
2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Én 37 évesen toppon vagyok, bármelyik húszéves megirigyelhetne!

Ne aggódj,30 fölött kezdődik az élet;)

2015. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok... 8 évig voltam(/vagyok) együtt valakivel és kicsit el vagyok kenődve.
2015. aug. 22. 11:52
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda kérdés ez? Nő vagy, fiatal vagy. Miért ne lenne esélyed? Elég "vicces", hogy 29 évesen már ilyen rémképeid vannak, hogy magányos macskás néni leszel. Én 32 évesen már gondolhatok ilyenre, hogy magányos bácsi leszek, már most is magányos férfi vagyok.
2015. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Van esélyed, szerintem minden rajtad múlik. Én három évvel ezelőtt voltam ilyen helyzetben, akkor 27 voltam. Voltak jelentkezők, próbálkozások is voltak, mégis mintha ugyanott tartanék még mindig. Persze ez az én problémám, de lehet, ügyesebb vagy nálam. Egy dologra figyelj oda, hagyj magadnak időt és éld meg az egyedüllétet is, keresd meg annak az örömeit. Foglalkozz a barátaiddal, élj a hobbidnak, keress újakat, sportolj, tanulj, dolgozz. Legyen időd arra, hgy magadban lezárod, elengeded, elgyászolod ezt a hosszú kapcsolatot, ne ugorj bele egy újba, mint sokan.
2015. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!