Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyi negatívummal sok esélyem...

Ennyi negatívummal sok esélyem nincs a párkeresésben, igaz? Vannak jó tulajdonságaim is .

Figyelt kérdés

nem vagyok jóképű, sem gazdag, sem kedves, sőt kifejezetten bunkó vagyok, és durván őszinte.

Nem hiszek egy vallásban sem, és aki hisz, azt nem értékelem sokra, hogy 1-2 könyvhöz igazítja az életét, a helyett, hogy saját értékrendet és erkölcsi normát alakítana ki, és em érdeklik a logikai hiányosságok a könyvben, el hiszik, mert le van írva és "isten szava".

nagyon könnyű eljátszani a bizalmam, ami alapból jár, és nem adom vissza ha elment, nincs 2. esély.

Az emberek többségét alkalmatlannak tartom a gondolkozásra, a normális, nem birka szerű életre.

Makacs is vagyok, és nagyon kritikus mindennel, amit bárhonnan hallok-látok.


2014. jan. 7. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha értelmes vagy akkor van esélyed.Amúgy nem.
2014. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ki számít értelmesnek?
2014. jan. 7. 14:08
 3/24 Költőnő? ***** válasza:

a nagy része a leírásodnak még egészen rendben is van.

Csak sztem önhitt ne légy. Azt nem szeretik az emberek

2014. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de így azért nehezebb.
2014. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2014. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: jólesik bunkónak lenni vagy csak szimplán élvezed? Ha változtatnál a modorodon, sokkal nagyobb esélyed lenne, a kedvesség vonzerő! Lehet, hogy nem vagy jóképű, de ha adsz a külsődre, az elegancia is vonzó! Az anyagi helyzet nem számít annyira egy párkapcsolatban, a makacsság pedig sok emberben megvan! A kritika meg hát... csak ha nem viszed túlzásba!
2014. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A kedvesség... Az nem megy.

Mert ha van véleményem, nem tudom szépen becsomagolni, hogy jól hangozzon, így már nem is próbálom nagyon.

Volt egy lány, aki nagyon nem bírta a kritikát, és az első randin megkérdezte, hogy mennyire tartom szépnek egy 10es skálán.

Én el mondtam, hogy 5-6, ezen megsértődött, és mással jött össze 1 héttel később.

Egy másik pedig hasonló helyzetben, hasonló válaszért meg is mondta, hogy bunkó vagyok...

De van 1-2 emberke, akivel jóban vagyok, és ők pont ezt bírják bennem állítólag, hogy ilyen csípős a természetem.

Szerintem ha nagyon erőltetném a kedvességet, az már nem én lennék...

Így biztos kevesebb nőnek kellek, de aki nagy ritka és kellek neki, az így akarjon, nem megváltozva.

2014. jan. 7. 14:21
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"A kedvesség... Az nem megy."

Szóval olyan Puzsér-típus vagy? :D

2014. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hát kb...

Nagyon erőltetett, ha kedves vagyok.

2014. jan. 7. 14:36
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Első olvasatra nekem azzal a sorral van csak egyedül gondom, hogy "Az emberek többségét alkalmatlannak tartom a gondolkozásra, a normális, nem birka szerű életre". Honnan tudhatod, hogy pont TE alkalmas vagy rá? :) Meg ezt mi alapján döntöd el?

És kicsit zavarna, hogy lenézed azokat, akik vallásosak. Én személy szerint nem vagyok az, és kiakadok, ha valaki egy 3000 éves könyv alapján kezdi nekem magyarázni, hogy de pedig a Föld 6 nap alatt teremtetett, de attól még nem kell őket lenézni. Elfogadod, tovább lépsz, és annyi. Mert sok szép és igaz dolog van abban, amit úgy szidsz. Ha mást nem, hát irodalmi szempontból. De az amúgy sem a lexikális tudást bátorítja, sokkal inkább erkölcsi nevelést ad, és szerintem a mai világban elkelne egy kicsit ez a dolog.


A többibe nem tudnék belekötni. Max abba, ha mondjuk őszintén megmondod, hogy szerinted 10-es skálán x számú vagyok (nem vagyok az a fajta, aki erre rákérdezne, de ha mondjuk megtenném), és csak kritikát kapnék tőled nőként, semmi kedves szó, semmi gyengédség, csak ez a távolságtartó, hűvös jellem... Akkor ez lenne az, ami távol tart tőled, és nem az összes többi. Merem állítani, hogy a legtöbb lánynak ugyanígy ezzel lenne (a legnagyobb) baja. Még ha nem is az az öntömjénező partiribit fogod ki, hanem egy normális lányt, nőből vagyunk, olykor-olykor jól esik pár bók, finom kis kedveskedések, valami, amitől úgy érezzük, a te (vagy a kérdéses uriember) szemedben mi vagyunk a legszebbek, a világ közepe, stb. Az többet ér szerintem egy kapcsolatban, mint a pénz és a jóképűség. Mert lehetsz te egy milliomos adonisz, ha érzelmileg távolságtartó vagy, és folyton azt érezteted, hogy a sárból előmászott bogár is jobb nálunk, akkor azt hiszem, az igazán érdemes nők nem maradnak meg melletted.

2014. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!