Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kevésbé izmos, vékonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kevésbé izmos, vékonyabb testalkatú, nyurga fiú nulla esélyekkel indul a párkeresésben?

Figyelt kérdés

A nők csak

1. levegőnek nézik: "ugyan kit érdekel ez az izomtalan férfiatlan fiú, nekem az izmos pasik jönnek be, akik jól néznek ki és meg tudnak védeni, rá se nézek"

2.sajnálattal tekintenek rá: "szegény fiúnak biztos rossz, hogy nem tud izmosodni, így nem nagyon lesz barátnője, hiába kedves és jó fej, értelmes, okos, én is csak barátként tudok rá tekinteni, nem pasiként, nem vonzó egy nőnek az ilyen"

3. kinevetik és leszólják: "fúj nézd már azt a ronda fiút, semmi izom nincs a zsiráfon, undorító, kinek fog kelleni ez? mindjárt hányok! még jó, hogy nekem van egy helyes izmos pasim, kinevetné ő is a szerencsétlent"


2015. aug. 9. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem, a lanyok tulnyomo resze szereti a vekony fiukat. Amugy is elarulok egy nyilt titkot: a magas es vekony fiuknak altalaban nagyobb a szerszama :)
2015. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ilyen srácok jönnek be, de mellette legyen magas.
2015. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyen negatív hozzáállással biztosan!


Egyébként meg NEM!! Nem kell izomkolusszusnak lennie egy srácnak, hogy legyen valakije! Nagyon sokan nem rajonganak az izompacsirtákért!


De ha te így rosszul érzed magad a testedben, akkor javíts rajta és változtass. Egyébként meg fogadd el magad, mert az önbizalomhiányod kivetül a külső kisugárzásodra is!


És ha bebeszéled magadnak azt, amit ide leírtál, akkor a vonzás törvénye értelmében ez is valósul meg!!!


Az, hogy kinek mi tetszik, az egyéni dolog. :)

2015. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"De ha te így rosszul érzed magad a testedben, akkor javíts rajta és változtass."


2 év edzés és táplálkozás tapasztalt testépítők segítségével..semmi eredmény. Genetikailag vékony és nehezen izmosodó vagyok, ráadásul 190+magas, a lehető legrosszabb kombó.

2015. aug. 9. 08:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, ugyanúgy van esélyed, sőt.
2015. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyerd meg a lottót, vegyél egy jó kocsit, jó órát, jó ruhákat és lesz barátnőd kérés nélkül.
2015. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem mikor ismerkedem nem minden gondolatom a pasi izomzata körül forog. Ellenben az ilyen idióta gondolkodásmód taszít.
2015. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

senki se mond/gondol ilyeneket a vékony férfiakról,max Te

melleselg én a magas férfiakat szeretem,sokan meg kifejezetten a magas és vékonyat,erről ennyit

2015. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!