Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy eddig 2 olyan fiút fogtam ki, akik csak ágyban hajlandóak szexelni? L20

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy majdnem minden fiatal szeretkezne időnként máshol is, pl. szabadban, asztalon, vagy akár a zuhany alatt...

Eddig 2 fiúval volt párkapcsolatom, a 2.-kal most is tart, de mindketten csak az ágyban akarja csinálni. Az első barátommal próbáltam a szabadban és a fürdőszobában, de leállított. Beszéltem vele erről és azt mondta nem szereti a "gyorsmeneteket" , csak az ágyban szexel. A mostanival asztalon és ablak párkánynál próbáltam, de átrakott az ágyba.

Most komolyan ilyenek a fiúk még párkapcsolatban is? Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy 2-ből 2 párkapcsolatom ilyen?

L20



2015. aug. 23. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
Fura. Én már tömegközlekedési eszközön is csináltam erotikus dolgokat. A fürdőszoba pedig alap. Csak nincs szerencséd. :P
2015. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
*mindketten csak az ágyban akarják csinálni
2015. aug. 23. 16:24
 3/25 A kérdező kommentje:
Ugye... amiket leírtam szerintem is csak alap dolgok
2015. aug. 23. 16:25
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Én csinálnám máshol is, de az ágban a legjobb. 27/F
2015. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
ágyban :D
2015. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Én pont fordítva tapasztaltam. Én kocsiba, széken, ablakba, asztalon, zuhany közben, kádban... akartam. De mindig csak az ágy jutott... max a szék...

26F

2015. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Tény, hogy ágyban a legkényelmesebb, de nekem is fura... az én szexkultúrámhoz hozzátartozik, hogy bárhol, bármikor kaphatók legyünk a szexre.
2015. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Engem meg székből is raktak át ágyba...

Ja, még a kocsiban is alap lenne valami dugi helyen :D

2015. aug. 23. 16:28
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
8: Pontosan. Én már csináltam parkban is, nem is annyira eldugott helyen. Valszeg láttak is mások, de nem érdekelt. A barátnőm pedig marhára élvezte (én is valamilyen szinten). 1. voltam.
2015. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem is az ágy a legkényelmesebb, de szükségem lenne időnként másra is.
2015. aug. 23. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!