Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy eddig 2 olyan fiút fogtam ki, akik csak ágyban hajlandóak szexelni? L20

Figyelt kérdés

Én azt hittem, hogy majdnem minden fiatal szeretkezne időnként máshol is, pl. szabadban, asztalon, vagy akár a zuhany alatt...

Eddig 2 fiúval volt párkapcsolatom, a 2.-kal most is tart, de mindketten csak az ágyban akarja csinálni. Az első barátommal próbáltam a szabadban és a fürdőszobában, de leállított. Beszéltem vele erről és azt mondta nem szereti a "gyorsmeneteket" , csak az ágyban szexel. A mostanival asztalon és ablak párkánynál próbáltam, de átrakott az ágyba.

Most komolyan ilyenek a fiúk még párkapcsolatban is? Vagy én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy 2-ből 2 párkapcsolatom ilyen?

L20



2015. aug. 23. 16:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én kocsiba raknálak. :D
2015. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Blade Bone ***** válasza:
Huh, hát én ágyban nem sokszor csináltam, fura is volt mikor odáig jutottunk, nem volt valami kényelmes a többi dolog után.
2015. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Az ágyban nem volt kényelmes?:D akkor valamit rosszul csináltatok.

A többi helyet az újdonság és az izgalom miatt szeretik sokan "elvileg." :((

2015. aug. 23. 16:48
 14/25 Blade Bone ***** válasza:
Igen, fura, mert a sok más dolog miatt már összeszoktunk úgy, aztán mikor ágyban csináltuk, mintha csak az első lett volna, :D nem tudtam jól elhelyezkedni sehogy sem. :D De vicces volt úgy hogy végülis nem volt para így sem, csak meg kellett szokni. :)
2015. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Blade Bone ***** válasza:
Amúgy külömben nem is jó ha bele szürkül az ember a mindennapos szexbe, jobb spontán. Persze nem mondom hogy ott ahol ránk jön, mert azért na, emberek ne legyenek már a közelben, mert az úgy nekem gáz lenne. De a változatosság jobb.
2015. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nekem is gáz lenne, ha néznének mások.
2015. aug. 23. 17:01
 17/25 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat!
2015. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Van sokkal nagyobb is, de most erről akartam beszélgetni.
2015. aug. 23. 17:16
 19/25 A kérdező kommentje:
18 és 24 éves fiúk, tehát arra sem lehet fogni, hogy a kamaszkor miatt szégyenlősek.
2015. aug. 23. 17:32
 20/25 anonim ***** válasza:

Azert a furdoszobaval ovatosan :D


Tapasztalatbol mondom legalabb annyira veszelyes mint a konyha :D

2015. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!