Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a berögződés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a berögződés a lányokban? Nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Nagy részük két bitesen tud gondolkodni:

1, ez a pasi szexre (is) kell

2, ez a pasi komoly kapcsolatra kell (más pasikban már sokat csalódott, ezért lehet róla szó)


Rövid időn belül, már a második olyan nőbe futottam bele, hogy komoly szándékkal ismerkedett volna, de szexet nem nagyon szeretett volna. Természetesen mind a kettőt nagyon hamar otthagytam.

Egy igazi kapcsolatban a szex is fontos szerepet játszik. Ilyen 40 éves házas feelinghez pedig nem sok kedvem van 27 évesen. (+ ha más pasival pótolja be a szexet, ilyen is volt már)


Persze mindig vannak nagy csodálkozások, aztán valamilyen elszólás révén kiderül, hogy az illetőnek már voltak kalandjai, de azzal a pasival akivel komoly kapcsolatot szeretne 3 hét után se lép tovább a csókolózásnál. És nem tinilányokról van szó, hanem +25 éves lányokról...


Miért hiszik azt, hogy ha nincs szex vagy ha nagyon kevés szex van, akkor működni fog egy kapcsolat?


Volt már rendes párkapcsolatom, ahol a szex is működött, tehát tapasztalatból mondom, hogy a sok szex nem ront egy kapcsolat hosszútávú sikerességén. Épp ellenkezőleg... :)


2015. aug. 23. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

ezzel úgy ahogy van vitatkoznék ...


volt párom akivel pont a túl sok szex miatt ment tönkre a kapcsolat - azért az mégis sok h minden egyes nap reggel este meg ha úgy van akkor napközben is - szal itt az egyensúly a lényeg ha neked több kell a párodnak kevesebb akkor összehangoljátok


ha minden nap akarja a pasi az elején még okés mert friss kapcsolat

de X év után már terhes és a nő részéről kvázi kötelesség lesz és nem élvezni a rutint


nálam alap h ha valakit komolyan akarok akkor nem dobom oda magam csak mert neki gerjedelme van - előbb érjen meg bennem is az h tényleg én is akarom vele a szexet - és ez bizony lehet h sokkal több idő mint a pasi gondolja

van h a megfelelő érzelmére heteket kell várni !


alkalmi kapcsolatnál elég egy szexuális vonzódás és nem kell érzelem bele - bár a nők nagyrészt beletesz azt is - különben nem menne nekik a szex


amúgy csak megkérdem miért mire lehetne másra a pasi ??

1 alkalmi kaland ?

2 hosszútávú kapcsolat ?

2015. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem inkább az a berögződés a nők egy részénél, hogy ha túl hamar odaadják magukat egy kapcsolatban, akkor elértéktelenednek a férfi szemében.

Én ezzel nem tudok egyetérteni:D Ha valaki szeret, kedvel, minden téren megfelelek számára, akkor nem fog csak azért szakítani, mert a 2. randin szexeltünk.

2015. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Azert sztem 3 het meg nem olyan hu de nagyon nagy ido....


Mi tobb mint 5 hetet vartunk. Parom kibirta. Szepen, lassan haladtunk. Ja es amikor volt tipi tapi vagy vmi akkor sem a haloszoba fele tartottunk, igy eszembe sem jutott, h csak szexre kellenek.


Hadd kerdezzek vmit: nem erzik ugy a csajok hogy a szexel nyaggatod? Nem hozod fel tul gyakran a temat?

Lehet h azt hiszik, hogy csak szexre akarod oket?

2015. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%

Ez egybites gondolkodás. A két bit már sok lenne.


Egyébként nem értem ezt én sem. Exem pont ilyen volt. Ahhoz képest, hogy a falu ribizlije volt korábban (jóval később tudtam meg persze), elég sokáig húzta az agyamat. Aztán persze később már nálam sem tétovázott, amikor meg kellett csalnia. Elég hamar széttette a lábát másoknak.


A sok és jó szex pedig szükséges ahhoz, hogy a kapcsolat működjön hosszútávon.

2015. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Elég sokszor olvasom itt, a gyakorin, hogy aki túl könnyen odaadja magát, az nem csodálkozzon, hogy majd senkinek nem fog kelleni. Szegény naiv, fiatal lányok meg ezt el is hiszik, és próbálnak eszerint cselekedni. Aztán jön egy fiú, aki 3 hét után lekétbitesezi, és már csak fejét kapkodja, hogy akkor mit is kéne most tennie.

Azt gondolom az egészről, hogy senkinek sem aszerint kéne a szexuális életét élni, hogy a) mit szólnak hozzá a kívülállók, b) mivel tud az aktuális pasinak kedvében járni, azaz mivel tudja megfogni. Ehhez viszont kell egy bizonyos érettség, ami meg csak a korral és a tapasztalattal jön meg.

2015. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!


En elmeselem a sajat sztorim.


A jelenlegi parommal vesztettem el a szuzessegem. Neten ismerkedtunk meg, kb. ket es fel honap mulva kerult sor a szexre az elso levelvaltas utan (addig nem sokszor talalkoztunk). En teljesen belezugtam es olyannal akartam elvesziteni a szuzessegemet akit nagyon szeretek valamint o is szeret, nem hiaba vartam tobb, mint 18 evet (18 es fel evesen vesztettem el vele a szuzessegem).


Kesobb azonban kiderult, hogy o nem szeretett meg akkor, kb. utana 4 honappal kezdett el megszeretni... Kepzelheted, hogy ereztem magam. Azt hazudta szeret csak azert, hogy elvegye a szuzessegem.

2015. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
6-os vagyok: ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha szakitanek vele, a legkozelebbi partneremet biztosan varakoztatnam egy kicsit es nem buntetesbol, hanem mert azt akarom, hogy ertekeljen es ne csak egy puncit lasson. Lehet, hogy csak a rossz tapasztalat beszel belolem de akkor is ezt gondolom.
2015. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért 25 év felett elő van írva hogy minden jöttmentel szexelni kell? Nem a nőkre kell mutogatni, nem birtal várni, nem érdekeltek valószinu szex után leléptel volna tőlük. A huszonévesek nem butak ha komoly kapcsolatot keresnek, nem vezethetők meg simán leszűrik ki a komoly pasi és ki az aki szexre hajt.
2015. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Először is tisztázzunk valamit: egy egészséges felnőtt párkapcsolatnak, ha nem is a gerince, de fontos része a szex. Na már most, egy felnőtt mentalitású ember tisztában van vele, hogy a párkapcsolatnak van egy kezdeti szakasza, amiben jellemzően a felek egymást mérik fel és, ha úgy gondolják, hogy megérni nekik együtt maradni, mert kölcsönösen és egyenlő mértékben szeretik egymást, akkor jön a következő szint, ahol már ott a szex. Ez a kezdeti szakasz (megint csak kihangsúlyoznám, hogy a felnőtteknél, nem pedig a tiniknél) maximum egy hónap, bár jobbára hamarabb lezajlik a szintlépés, vagy ha nincs meg a kémia, akkor a kapcsolat felbontása. Az valóban nem túl ragyogó elmére valló lépés, amikor valaki már a második randin máris ßaszni akar, de az sem, amikor az egyik fél még hetek után, az ismerkedési szakaszon bőven túl se vevő az alapvető intimitásnál (ölelkezés, csókolózás) többre. Amiről a kérdező ír az alapvetően egy tini mentalitásra valló dolog, amikor a csaj még 3 hét után is hezitál, hogy megbízhat-e annyira a férfiban, hogy egy újabb szintre emelhessék a kapcsolatukat, nem véletlenül mondom mindig, hogy az életkor egyáltalán nem garancia a lelki és szellemi érettségre.
2015. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha túl korán adod oda magad a pasinak, akkor nem ingerled a vadászösztönét + ribi is vagy ugye = nem kellesz senkinek és hülye is vagy..

Nem sieted el a dolgokat = nem kellesz senkinek és hülye is vagy


Köszönjük, drága "teremtés koronái"

Méghogy a nők nem tudják, hogy mit várnak párkapcsolatok terén...

2015. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!