Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a berögződés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a berögződés a lányokban? Nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Nagy részük két bitesen tud gondolkodni:

1, ez a pasi szexre (is) kell

2, ez a pasi komoly kapcsolatra kell (más pasikban már sokat csalódott, ezért lehet róla szó)


Rövid időn belül, már a második olyan nőbe futottam bele, hogy komoly szándékkal ismerkedett volna, de szexet nem nagyon szeretett volna. Természetesen mind a kettőt nagyon hamar otthagytam.

Egy igazi kapcsolatban a szex is fontos szerepet játszik. Ilyen 40 éves házas feelinghez pedig nem sok kedvem van 27 évesen. (+ ha más pasival pótolja be a szexet, ilyen is volt már)


Persze mindig vannak nagy csodálkozások, aztán valamilyen elszólás révén kiderül, hogy az illetőnek már voltak kalandjai, de azzal a pasival akivel komoly kapcsolatot szeretne 3 hét után se lép tovább a csókolózásnál. És nem tinilányokról van szó, hanem +25 éves lányokról...


Miért hiszik azt, hogy ha nincs szex vagy ha nagyon kevés szex van, akkor működni fog egy kapcsolat?


Volt már rendes párkapcsolatom, ahol a szex is működött, tehát tapasztalatból mondom, hogy a sok szex nem ront egy kapcsolat hosszútávú sikerességén. Épp ellenkezőleg... :)


2015. aug. 23. 17:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nehezen tudok elképzelni komoly kapcsolatot olyannal, akivel szexuálisan nem passzolunk össze. Mondhatni: addig nem is tudok elszerelemesedni, amíg nincs köztünk intimitás! Ment már tönkre hosszú távú kapcsolatom amiatt, mert teljesen másképp viszonyultunk a szexhez! Én bizony úgy lettem szerelmes, hogy a párommal minden téren (így szexuálisan is) megtapasztaltam, hogy közös hullámhosszon vagyunk!

Ez nem azt jelenti, hogy addig próbálgattam a férfiakat, amíg nem találtam megfelelőt... elég jó emberismerőnek tartom magam, és már az első randinkon azt éreztem, hogy rendben lesz ez... pedig akkor még semmi intimitás nem volt köztünk. Kb. a 3-4. randin feküdtünk le egymással, két héten belül, és egyáltalán nem bántam meg! Nagyon jól működik köztünk a szex (is), és csak utána mélyültek el az érzések. Addig "csak" kedveltem, vonzódtam hozzá, de a szex után már szerelmet éreztem. És azóta ez csak erősödött.

2015. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthető voltam: én dobtam ezeket a nőket. Nem ők engem!


És azóta sem sajnálom, hogy így döntöttem. Vannak értelmes nők, pl. 12(?)es.

2015. aug. 23. 20:03
 13/18 A kérdező kommentje:
11-es. bocsánat..
2015. aug. 23. 20:04
 14/18 anonim ***** válasza:

19:21


Szalad a pipi a tyúkudvarban, utána a felhevült kakas, rohannak, rohannak. A pipike közben gondolkozik: Ha most megállok, azt fogja hinni, hogy kur.va vagyok...ha még sokáig szaladgálok előle, frigidnek fog tartani......... na, akkor én most megbotlok.


Remélem, érted?

2015. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem vonatkozhat a lányok összeségére, esetleg csak néhányra közülük.


Alapvetően vannak sokan, akik hozzám hasonlóan nem félnek attól, hogy a pasi csak szexre akarja őket, ha még a szerelem kialakulása előtt történik a "kihasználás", akkor a legrosszabb, ami történt, hogy volt egy jó éjszakám. Ennek függvényében én sem vártam még soha (szüzen sem) 1, max 2 hétnél többet, aztán lehet, hogy ezért, lehet, hogy nem, valahogy mindig tartós kapcsolat kerekedett belőle, tisztelettel, megbecsüléssel, érzelmekkel.


De sokan (a többség talán? Nem tudom, tippelek) nem tudják ilyen lazán kezelni a dolgot, nekik meglehetősen fontos, hogy a pasi ne csak a szexért tartson fenn velük egy párkapcsolatot, ezért megvárják az érzelmeket, hátha akkor nagyobb bizalommal tudnak a férfi felé fordulni, és amúgy is, egy kis várakoztatós játszadozás sokszor inkább felcsigázza a hangulatot, nem lelombozza. A trükk az egészben a mértékben van.


De az említett lányok szemszögéből alapvetően az, hogy te 3-4 hét szexmentes időszak után (és okán) szakítottál, azt jelenti, hogy úgyis csak dugni akartál, így nem veszítettek veled sokat. Sokaknak az a fixaideája, hogy aki tényleg őket akarja, az vár rájuk ennél többet is, és azért valahol igazuk van. Ha a szex fontosabb, mint az adott ember, akkor menj is isten hírével. Az, hogy a kezdetekkor kicsit várakoztat nem feltétlenül jelenti azt, hogy azért a későbbiek során is sótlan, fagyasztotthal érzésed lenne akciózás közben.


Nekem csak olyan párkapcsolatom volt (van), ahol a szex is működik, de alapvetően ez két emberen múlik, illetve a kettőnk közti összhangon. A párom 29, és rákérdeztem, ha nem ismerettségünk első hetében fekszünk le először, azért várt volna rám szívesen 1-2 hónapig, az már kizárólag az én kis romantikus lelkem erénye, hogy nekem a gondolat elég, sokan vannak, akik tettekben is látni akarják a dolgot. Felnőtt emberek is képesek tiszteletben tartani egymás hozzáállását és véleményét, nem csak tinik.

2015. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem erre mondják azt, hogy nem egymást kerestük.


Én olyan lányt keresek, aki teljesen egészséges, és ki van békülve magával. Nincs szüksége játszmákra, meg tesztekre.


Saját szemszögből nézve: minek tűrjek egy bármiféle játszmázást már rögtön az elején? Komoly kapcsolatba nem férnek bele a buta tesztek. (legalábbis nálam)


Biztos van olyan pasi, aki képes hónapokat várni egy nőre. Én nem. (egyszer-kétszer előfordult, mindegyiknek az volt a vége, hogy kiderült, csak engem várakoztatott a kis hölgy, mással azért összefeküdt, mert voltak szükségletei :) ) Na ilyen többet egészen biztos hogy nem fog velem előfordulni!

2015. aug. 23. 20:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát a Kedvessel közel másfél évig tartott, míg ágyba kerültünk, - volt közben 2500 mail, tök tudja mennyi sms, szerintem életem legszebb időszaka volt, - eltekintve a mostanitól :)
2015. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem játszmazok nem tesztelgetek, viszont komoly kapcsolatot kerestem világ életemben. Sosem vonzottak a laza kapcsolatok. Jelenlegi párommal a 3. randi végződött az ágyban, de az időben közel másfél hónap volt. Eszébe nem jutott sürgetni. Nekünk így volt jó. Nem hiszem, hogy emiatt korlátolt lenne a gondolkodásmódom, szexben meg aztán végképp nem vagyok prűd. Szerintem nincs összefüggés a 2 között. Mindössze bizalom és szerelem kelllett hozzá. Van akinek ez tovább tart.
2015. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!