Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is működik ez a Badoo? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is működik ez a Badoo? L

Figyelt kérdés

Magamról nem töltöttem fel képet, csak az infóhoz odaírtam, hogy: kép privátban. Sosem voltam fent ilyen oldalon, igazából ódzkodom attól, hogy képet töltsek fel, mert belem botlik egy ismerős vagy valami...


Kép nélkül viszont van bármi értelme?


Folyamatosan kéri, hogy töltsek fel. Van, töltöttem, de csak ilyen sablon... Maga az alkalmazás kéri? Merr ahogy kijön egy kép és rányomnék a szívra, visszaugrik, hogy töltsek fel képet. Tapasztalat?


2015. aug. 23. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Tölts fel saját profil képet minimum, vagy akkor minek vagy egy tarskereso oldalon, HE?!?
2015. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha meglát ott egy ismerős?
2015. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sosem voltam fent, mint írtam. Tudom, h úgy működik, hisz pont kép alapján döntenek, de vhogy tartok tőle. Nics gond a külsőmmel, csak még így nem ismerkedtem.
2015. aug. 23. 21:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is tudom. Talán túl tradicionális vagyok... Pletykás ismerős hiányozna csak. Kiforgatnák a dolgot...
2015. aug. 23. 21:58
 5/9 A kérdező kommentje:
Kiszúrja, h nem saját képek, ugye? Azért ugrik vissza :/ Mert írja lent, hogy ellenőrzik a képeket..
2015. aug. 23. 22:00
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
Folyton ezt a szemetet látom facebookon, és állítólag még van olyan része is, amire fizetni kell, és nem is működik. .. .
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Én beszélgettem rajta, telefonra letöltöttem és a szabad perceimben teljesen elvoltam vele. Vannak fent bunkók, mint mindenhol, de én sok embert kifogtam akik teljesen normálisak voltak. Képet fel kell tölteni különben nem engedi megnézni az üzeneteket. Sőt igazából minimum 3 kép kell, és leellenőrzik. Én raktam fel pl képet amin többen vagyunk és azt visszadobta.

Vágj bele, max beszélgetsz pár emberrel.

2015. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :))
2015. aug. 23. 22:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meglát egy ismerős, akkor az azt jelenti, hogy ő is használja. Nem szólhat miatta egy szót sem.


Egyébként nem a Badoo a legjobb társkereső... Akkor már inkább Tinder.

2015. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!