Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek vezethet e eredmén...

Szerintetek vezethet e eredményre a Twoo és a Badoo-n való társkeresés? PL a randik játék funkcióik? Melyik az a társkereső oldal ami még ingyenes és teljes funkcióval működik és eredmények érhetőek el rajta?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek ezt a kérdést azért teszem fel mert nem vagyok benne biztos hogy az adott oldalakon eredményt lehet elérni előfizetés nélkül. Szerintetek ezek az oldalak alkalmasak egyáltalán valamire? Vagy csak arra alkalmasak hogy nézegethetek képeket csajokról de amugy soha a büdös életbe nem lehet felvenni velük a kapcsolatot vagy max ha előfizetek de akkor sem lenne eredménye? (Amugy eszembe sem jutna előfizetni ilyesmire mert társkereső szarokért nem fizetnék!)

2012. nov. 16. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A Two-t nem próbáltam. A Badoo-n fent vagyok, nekem működik előfizetés nélkül is. Sok emberkével leveleztem, voltak randik is. Próbáld ki a love.hu-t, ez is elég jó. Aztán itt van még a randihely.hu is ez teljesen ingyenes, semmiért nem kell fizetni.
2012. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tagged is ingyenes
2012. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Henyusz Monika válasza:
2012-ben a Twoon ismertem meg a feleségemet!Nekem hasznos volt!
2015. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!