Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan fontos a szüzesség...

Miért olyan fontos a szüzesség? Miért kezelik kész kincsként, holott csak egy állapot, egy egyszerű hártya? Nem-szűzen is ugyan olyan teljes egy ember, mint szüzen.

Figyelt kérdés
Miért fontos szempont ez mégis? Na jó, itt nem azokra gondolok, akik 14 évesen 432 fiúval voltak együtt.

2015. máj. 11. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem mindenkinek akarják oda adni és van olyan meg szerintem minden emberben ott van legbelül,mélyen hogy jobb érzés ha te veszed el a lánynak.
2015. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Sokan túlgondolják ezt, igazából max annyiban van jelentősége, hogy az első alkalom úgymond a legtöbb ember számára egy olyan emlék lesz amire sokáig emlékezni fog, akkor meg már legyen jó ez az emlék.
2015. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
P.S. a fiúknál miért az- az előny, ha minél többször megvolt már és a szüzesség ciki, a lányoknál meg fordítva?
2015. máj. 11. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag tényleg csak egy hártya. Lelkileg sokkal többről van szó. Az, hogy ki a "teljes ember", azt valóban nem a szűzhártya megléte bizonyítja.
2015. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A szűzhártya megléte csak közvetetten függ össze azzal hogy szexelt e már az illető, van akinél nem szakad át elsőre a hártya és van akinél előtte már más okból elszakad.


De amúgy szerintem is túl van értékelve az egész téma.

2015. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen túl van lihegve és értékelve a téma. Én speciel hatalmas tehernek éreztem közel 20 évesen a szüzességem, egyéjszakásban vesztettem végre valahára, sosem érdekeltek olyan nyálas dolgok, hogy a szerelmemnek kéne adnom. Egy ember értékét amúgy sem ez határozza meg, sem pedig a partnerek száma. 23/N
2015. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Azok a lányok szokták korán elveszíteni, akiknek ez nem számít így, nem félnek, mert csak egy állapotváltozás, de másoknak ettől függetlenül tényleg sokat jelent, érzékenyebbek az állapotváltozásokra, nem tudnak könnyen belemenni valamibe, amit már utána nem lehet visszacsinálni, és figyelnek rá, hogy a változás ne negatív, hanem pozitív értelemben legyen emlékezetes. Nekem speciel ha egyéjszakásban történne az első, én biztos egy lelki roncsnak érezném magam és depresszióba esnék, ne kérdezzétek miért, egyszerűen vannak ilyen megmagyarázhatatlan dolgok az emberek lelkivilágában :D
2015. máj. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez azért van, mert a történelmünk során az egyház több száz éveken át beleszajkózta az emberiségbe, hogy ez erény, és bármennyire is vagyunk manapság kevésbé vallásosak, vagy eltérő vallásúak, innen jönnek a szüzesség eszmények.
2015. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!