Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerekedjek túl felszíne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerekedjek túl felszínességemen, hogy csak kigyúrt pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rá sem nézek a 70 kilós pasikra,de mindenütt csak olyanok találnak meg engem. Tudom kicsit beteg vagyok, de nem tudok mit csinálni magammal, néha a sírógörcs kerülget, hogy sose lesz senkim mert csak azt fogadom el aki izmos.

Egyébként nem voltam mindig ilyen, csak utolsó exem 110kg volt, de szó nélkül elhagyott. Előtte minden barátom vékony, vagy átlagos testalkatú volt. Ez valami komplexus lehet, és nem tudok rajta felülkerekedni. Pedig muszáj lenne mert nem nagyon látok rá esélyt, hogy ilyen pasival ismerkedjek. Buliba hiába járok, ott mindenki vékony, fősulin meg csak lány csoporttársaim vannak, rajtuk kívül meg nem sok mindenkit ismerek onnan. Társkeresőről meg ne is beszéljünk. Ne íteljetek el kérlek, mert tudom nem normális, hogy e köré építem az életem , hogy szerezzek valami izomállatot.

19/L


2015. aug. 25. 00:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nincs ezzel gond. Eddzőteremben próbáltad már?
2015. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Még csak 22 perce kezdődött el a mai nap, de már megvan a nap legbénább kamukérdése.
2015. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Másnak is vannak ilyen "komplexusai" (akár ez, akár más), de jobb, ha bevallod, mint hogyha hazudsz és feszengsz, csak mert megalkudtál (annak sosincs jó vége).


Amúgy meg láttam már itt magát izmosnak tartó pasit is panaszkodni, hogy nincs senkije. :-) Miért ne jöhetnél össze számodra vonzó emberrel? Komolyan, ha senki nem merne ilyen külsőségek miatt számára vonzó emberrel összejönni, nehogy mások felszínesnek gondolják, az összes jó nő és jó pasi egyedül maradna.

2015. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
És te hogy kerülsz fősulira, ilyen mély gondolkodással?
2015. aug. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
Minden nő ilyen férfit akar. Figyu, próbálj meg konditeremben ismerkedni.
2015. aug. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát, keresd meg, hogy mitől van a komplexus, aztán dolgozd fel.
2015. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
70kg vagyok és izmos.
2015. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy beteg, ezt én, egy 74 kilós férfi mondom. Mindenkinek vannak egyéni preferenciái a másik fél külsejét illetően, csak épp bizonyos társadalmi normák miatt nem "illik" ezekről őszintén beszélni. Örülök neki, hogy képes vagy bevallani ezt mind magadnak, mind a világnak, így sokkal könnyebb lesz a keresés, mintha önámításban élnél. Gondolom az izmos test mellé nem mindegy, hogy milyen az illető személyisége, gondolom nem valami mucsai konditeremből szabadult tajparasztot keresel, hanem valakit, aki hasonlóképp edzi magát agyilag, mint testileg. Paskold meg a vállad helyettem is, mert te legalább ki mered mondani, hogy ilyen és olyan elvárásod van a külsővel szemben, ahelyett, hogy álszent módon hülyítenéd az embereket a jól ismert "a külső nem számít" szöveggel". Aki szerint meg felszínes vagy, attól nyugodtan kérdezd meg, hogy járna-e egy 300 kilós emberállattal, mert ha nem, akkor ő ugyanolyan felszínes, mint ahogy azt rólad állítják.


Undorító hazugság, hogy az embernek nincsenek elvárásai a külsővel kapcsolatban, aki pedig ezt hirdet, az egy álszent hazug, aki amellett, hogy másokat ámít, még saját magát is becsapja.

2015. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

Tipikus nő,minden nőnek ez kell,szóval semmi gond megszoktuk már.Csak Te legalább kimondod így konkrétan,és nem áltatsz senkit.

A nők felszínesek,szóval aki nem helyesnek született,nem izmos,annak nincs esélye sem soha egyetlen nőnél sem.

24/F

2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Miért lennél felszínes, mert be mered vallani, hogy a külső IS számít? Mindenkinek számít a külső is (jó, van, akinek csak az számít, de többnyire inkább az a helyzet, hogy a belső tulajdonságok mellett vannak külsőre vonatkozó szempontjaink is). Csak mert rád nyomják a felszínes jelzőt, akik kétségbeesetten próbálnak összeszedni valakit, és kevés pozitív visszajelzést kapnak? Teszek rá. Mindenkinek számít a külső is, aki nem vak, mert ezek is hatnak ránk, érzéseket váltanak ki belőlünk (és vannak, amik rosszat), hatnak ránk a szagok, illatok is.


Nekem pl. számít, hogy a másik ne dohányozzon (semmilyen formában), mert a szervezetem nem tolerálja. Elfogadom, hogy ez van, de nem tudok rajta változtatni, így ezt másoknak is el kell fogadniuk.

Számít a testalkat, mert a családomban előfordul(t) szélsőség, és tudom, mivel jár, de azt is, hogy lehet javítani, így taszít, ha valaki kényelmetlenség elkerülése miatt legyint a problémára, és elvárja, hogy fogadjuk el, miközben ül a popsiján.

Számít a magasság (egy bizonyos érték alatt nem vonzódom a férfiakhoz), mert hátrányosan éltem meg az alacsonyságot, és sok alacsony férfi komplexusos, passzív (legalábbis akiket én ismerek valahonnan), én meg teljesen más vagyok, feldolgoztam, de akkor sem vonz, ami nem vonz.

2015. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!