Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerekedjek felül ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerekedjek felül ezen az érzésen? (Szexuális zavar a párkapcsolatomban)

Figyelt kérdés

A problémám annyi, hogy lassan fél éve járok egy csodálatos férfival. Helyes, jópofa, humoros ember és engem még az életénél is jobban szeret, és én is nagyon szeretem őt!


De. Mielőtt összejöttünk, volt egy laza szexkapcsolatom egy ismerősömmel. Az a férfi is nagyon jóvágású, de a személyiségét elég ellenszenvesnek találom, viszont a szex remekül működött köztünk. Sosem éreztem iránta semmit.


A párommal is rendben lenne a szex, nagyon figyelmes, ha kell, gyengéd, ha kell, akkor meg vad, stb. Valahogyan mégsem tud annyira felizgatni, pedig a külsejével nincs baj, ápolt, igényes, jó alakja van. Sokszor azon kapom magam hogy előző szexkapcsolatom-beli férfira vágyakozom, az ő érintésére, ő sokkal jobban felizgatott és jobban összepasszoltunk az ágyban.


Nem akarom megcsalni a páromat, de a másik férfi olyan egyszerű dolgokban különbözik tőle, ami nem tanulható, de mégis más. Azok a nők, akik már egynél több férfival voltak életükben, biztosan értik, mire gondolok, mert minden férfival más és más a szex, ez olyan egyéni dolog.


Kérlek segítsetek, mert nagyon nyomaszt ez a sóvárgásom, de annyira szerelmes vagyok a páromba, hogy őt se akarom bántani, de mégis lelkifurdalásom van a gondolataim miatt... hogyan küzdjem le? Hagyjam el, ne hagyjam el, mit tanácsoltok?


22N


2012. jan. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet minden tökéletes. Lehet, ő is így érez veled kapcsolatban, hogy nem veled a legjobb neki a szex az eddigi barátnői közül.

Döntsd el, mi a fontosabb. Vele egy gondolom hosszútávú kapcsolat, érdemes kipuhatolni pár hónapon belül, hogy hajlandó lenne-e elköteleződni, tervez-e pár éven belül gyereket, családot, ha igen, és ez kell neked, maradj vele; ha inkább még élnél, és nem akarod lekötni magad, és továbbra is ilyen gondolataid lesznek, akkor keress mást.

2012. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen.Végül se a sóvárgóssal nem lett semmi később sem,a párkapcsolatomban pedig szakítottam.

Tudtam,hogy nem működne azzal a dolog,akivel a szex isteni volt.Mindennap eszembe jut,de semmi esély sajnos...

Én azt mondom nem jó a párkapcsolatod.Lehet,hogy tényleg csak a jó szex után sóvárogsz,de nem szabad úgy benne maradni egy kapcsolatban,hogy valami nagyon hiányzik.Pláne,ha még fantizálsz is másról.Ebből már tényleg lehet tudni,hogy nem a jelenlegi párod a megfelelő számodra!Nem szexuális zavar,csak nincs meg a kémia,valami plusz hiányzik még neked...

A tökéletes létezik,csak meg kell találni :(

2012. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon szerelmes vagy akkor ilyen nincs. Az én ferjemnél van olyan ami tabu az exemmel meg csináltuk de mivel iszonyat szerelmes vagyok az extra dolgok ezért nem hiányoznak mert boldog vagyok hogy vele lehetek
2012. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!