Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi szingli rendes pasi?

Figyelt kérdés

környezetemben rengetek olyan szingli pasi van, aki szerintem egy főnyeremény lenne.

Nagyon sok barátnőm panaszkodik, hogy milyen borzalmasak a mai pasik, ott hagyják őket, eltűnnek, csak szexet akarnak, esetleg durvák, verik is őket stb stb. Mégis az olyan pasik, akik okosan kedvesek szeretni tudnak, önzetlenek, empatikusak, azok szinglik. Ti is ezt látjátok, miért?


2015. aug. 26. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
végre be ismeri 1 nő az igazságot! én is ezt tapasztalom hogy miért azt én se tudom
2015. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt, vagy kiábrándultak a pasik a nőkből a sok megbízhatatlan, könnyű viselkedéseik miatt. Másrészt, vagy függetlenek akarnak maradni, nem akarják magukat lekötni.
2015. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

4.

Nem tudom hogy mitől lenne lúzer, akinek ilyen tulajdonságaik lennének....

2015. aug. 26. 11:40
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nyilván jobb környezetben élek, mert itt a legtöbb ilyen férfi kapcsolatban van. (30-as korosztályról beszélek)

Kivéve, akik szegények olyan szerencsétlenek, mulyák, élhetetlenek, tehetetlenek, önállótlanok, életképtelenek, hogy nem alkalmasak arra, hogy esetleg később családot lehessen velük önálló életet élni és családot alapítani.

2015. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs, visszatöröltem és véletlenül fél mondat ott maradt. :D Remélem, azért érthető lett.

6-os voltam. :)

2015. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért a párválasztás sokkal összetettebb, mintsemhogy néhány pozitív tulajdonság alapján ki lehessen választani a megfelelő partnert. Vagy vonz, vagy nem...

Amúgy a "rendes" pasikról is kiderül sokszor, hogy túl problémásak, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Attól, hogy valaki tud szeretni és önzetlen, még simán lehet alárendelő, önmagáért kiállni képtelen személyiség, aki érzelmi zsarolással és hisztikkel kezeli a felmerülő problémákat. Volt már ilyen tapasztalatom sajnos...


A másik, hogy azok a nők, akik "felkarolnak" egy, a nőknél sikertelen férfit, sokszor idomítható "házikedvencet" keresnek, akit rövid úton elpapucsosítanak. Az ilyen kapcsolatokban hosszú távon egyik fél sem érzi jól magát.


Én az arany középút híve vagyok... az önzetlenség számomra nem feltétlenül pozitív tulajdonság, mert aki nem képes kiállni önmagáért, a saját igényeiért, azzal hosszú távon nem jó együtt lenni. Igenis legyen kicsit "önző", egészséges mértékben. És ha az önző igényeink szinkronban vannak egymással, akkor abból lehet jó kapcsolat.

2015. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem a rendes pasi kell a nőknek amíg fiatal az ember, hanem a gátlástalan, lelkeken átgázoló macsó, mert az a vagány és titkozatos, meg majd a nő meg mutatja, hogy majd ő megváltoztatja őt... De ez fordítva is így van, egy rendes, normális embert nehezen vesz észre a másik vagy ha igen akkor sem gondol rá mint társra.
2015. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha akkora fonyeremenyek lennenek, mar reg kapcsolatban volnanak.

Hogy is szoktak irni az itteni gyk-s pasik...? Amelyik no meg egyedul van, attol fuggetlenul, hogy jo tulajdondagai vannak, biztos egy selejt vagy csak szimplan hazudnak. Na ez alol a ferfiak sem kivetelek akkor . :)

Masreszt csak eleg itt megnezni hanyan allitjak magukrol azt amit te leirtal. Aztan egy masik kommentjukben mar minden not egy masodrangu, buta lenynek neznek, akiknek ha lekeversz egyet az sem baj, mert az osszes megerdemelne.

2015. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"környezetemben rengetek olyan szingli pasi van, aki szerintem egy főnyeremény lenne.

Nagyon sok barátnőm panaszkodik"


Próbáltad már összeboronálni őket? :-)


A párválasztás azért ennél komplikáltabb. Ismerek olyat, aki egy másik országban találta meg élete párját, egy volt általános iskolai osztálytársnőm mostanában ment férjhez Németországban. Mondjuk aki eleve negatívan áll önmagához meg a társkereséshez, az "sugárzik róla", ez meg taszítja az embereket, mert lehúz, ha sokáig vagyok negatív ember társaságában, érzem, hogy én is kezdem egyre rosszabbul érezni magam, én tudatosan kerülöm az ilyen embereket, akit meg nem kerülhetek el, azzal minimálisra csökkentem a kapcsolattartást, és senki nem sajnálatból akar összejönni valakivel, aki mégis, az nem társat keres, csak egy irányítható bábot.

2015. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az megfordult már a fejemben, hogy ha én rendes, normális pasi vagyok, aki anyagilag is tehetős, s ilyenformán olyan lányt választanék, aki megérdemel engem.
2015. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!