Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mindig ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mindig ilyen rossz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Folyton felhìvnám, felmegyek Facebookra ès azt várom hátha ìrt, minden együtt látott helyen eszembe jut ès felidèzem milyen volt VELE ott lenni, èrzem az illatát nèha az utcán, hallom a hangját tömegben pedig biztos nincs ott, szinte minden èjjel vele álmodom, ha napközben nem jut eszembe akkor este lefekvès után biztos sìrok utána. Persze a szex is hiányzik.

Azóta már eltelt 3 hèt ès mintha rosszabb lenne a helyzet, nem hogy kigyógyulnék belőle. Pedig azóta elkezdtem mint a hülye sportolni, edzeni, többet kèszülök az egyetemre mint kene, de ha csak van 1 szabad/megtervezetlek percem akkor az már bőven elèg ahoz hogy eszembe jusson. A szerelem egy nagy fos...

L



2014. nov. 1. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:

hát igen.....ilyenkor az ember leül a seggére és tűr, bír...én ezt nem bírom :D :DDD lemegyek, zaklatom, kikészítem míg vissza nem szerzem...utána újból hülye vagyok..és kezdődik minden.

nem szeretem a fájdalmat és amikor nincs velem, fáj...nem akarom, hogy fájjon..ezért nem leszek többé bolond.


ha mondanom kellene valamit........

hát igen, nem tudok semmit....de nekem egy orvos tudott úgymond utat mutatni, lehet beszélned kellene valakivel, ha nem is pszichológussal, de egy barát, vagy barátnővel folytatott mély beszélgetés erről, lehet, hogy megkönnyítené ezt neked.


.................de lehet, hogy nem.

2014. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

*

èrzem az illatát nèha az utcán, hallom a hangját tömegben pedig biztos nincs ott, szinte minden èjjel vele álmodom, ha napközben nem jut eszembe akkor este lefekvès után biztos sìrok utána. Persze a szex is hiányzik.


2-3 év és elmúlik ez az érzés.

2014. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok szakítás közeli állapotban. De még czak terv. Minden esetre ma nem találkoztam vele. Lemondtam. Egyszer szakítottam vele, azt hittem belehalok. Én is azt várom, hogy írjon, hívjon, jöjjön majd. Belepusztulok.

De sajnos tanácsot nem tudok adni. Egy biztos, többet nem akarok szerelmes lenni!

2014. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szakítás mindig nehéz. Különböző fokozatai vannak.Hogy miért szakítottak veled,vagy mik voltak az előzmények.Ha veled szakítanak az egy fokkal rosszabb szerintem.Ha nagyon jó volt a kapcsolat,azért nehéz,ha elfajult a végére,akkor pedig attól.Persze embere válogatja ki hogyan éli meg.
2014. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig rossz.Én is ebben a helyzetben vagyok.Mindenről Ő jut az eszembe,róla álmodom már ha egyáltalán tudok aludni,sírva ébredek és keresem magam mellett az ágyban.Nem tudok neked mást mondani,ahogy telik az idő halványulnak az emlékek.Engem is ezzel biztatnak,de nekem is egyre rosszabb.Kitartás,túl kell élni.
2014. nov. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod nem vagy egyedül. Mindenki átesik ezen, köztük én is. Nálunk az volt ,hogy ő szakított de mégis ő ír rám kéthetente valami marhasággal... Nagyon nehéz továbblépni, mindenki azt mondja ,h fél v 1 év volt neki mire túljutott az első nagy szerelmen. Felfogás kérdése az egész. Amíg nem fogadod el ,hogy vége nem is fogsz tudni továbblépni. Igazságtalan az élet és tényleg egy nagy sz.r a szerelem...amúgy ugyan ebben a helyzetben vagyok suli és edzés terén is. Állítólag úgy könnyebb továbblépni ha keresel egy új kapcsolatot de ezt kétlem...az a harmadik féllel kib.szás. A leggyorsabb út ha letiltod facebookról és kibírod, h nem keresed, bulizgatsz a haverokkal és minél kevesebb időt töltesz egyedül. Ha gondolod leírhatod a történeteteket privátban én meghallgatom, és pontsan tudom min mész át .
2014. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 39 éves vagyok,menyasszonyom 30.Pontosabban már nem a menyasszonyom mert szakított velem 2 hónapja.Én is egyre rosszabbul érzem magam.Próbálok társkeresőkön kapcsolatot teremteni de nem megy valami miatt.Nem is vagyok népszerű. valahogy úgy érzem,hogy nem kellek senkinek aki kicsit tetszik.Néha már öngyilkossági gondolataim vannak.Nem gondoltam,hogy ennyire fog fájni. Előtte volt egy házasságom,de az ennyire nem viselt meg.
2017. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 norbert911 válasza:

Elkell fogadnod a helyzetet és tovább lépni! Tudom h nehéz, az egyik legnehezebb dolog a világon. Nekem másfél hónappal ezelőtt lett vége egy két és fél éves kapcsolatnak. Bizakodtam h meg lesz folytatás mert szeret a lány de már nem akarja folytatni. Tegnap megkert h lépjek túl rajta sajnos. Nagyon fáj, ő a mindenem de elkell engedni. Rossz lesz egy darabig atkell élni a fájdalom minden percét, de aztán úgy is felfelé ível az út! Ha jobban érzed magad tervezz dolgokat, határozd el h belekezdesz egy olyan dologba ami fontos és leköt. Állj a sarkadra és menj tovább, tudom h nehéz de nincs más választásod.

27/F

2018. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok jelenleg?
2022. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!