Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26-27 éves férfiak, ti már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26-27 éves férfiak, ti már szeretnétek komoly kapcsolatot, vagy még mindig csak kalandozni akartok?

Figyelt kérdés
Nyilván fiatalabbak kötött is van, aki komolyat akar, de most az olyanokra gondolok, akik ennyien idősen szinglik, pedig jól néznek ki és rendesek.
2015. aug. 26. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen nőre valaha sikerülne rátalálnom, akkor más nőre rá se néznék többet: [link]
2015. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ja.... hát annyira mondjuk nem nézek ki jól.


De amúgy igen. Komoly kapcsolatot szeretnék. Bár én már 17 évesen is így gondolkodtam. Soha nem kalandoztam őszintén szólva.

2015. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én komolyat szeretnék. :(

26F

2015. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És miert nem találtok, mi a probléma?:(
2015. aug. 26. 16:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Én pl megválogatom azt, kivel vagyok. Valószinű, h talan túl magasra is teszem a lécet. Akik elérik ezt, azok általában találhatnak tőlem jobbat is. Akik pedig nem érik el, azzal valószinü h nem érezném jól magam, így csak átverném magam, illetve őt is.

Sokan mondják azt, hogy nehéz ismerkedni meg hasonlók, de a régi időkhöz képest most nagyon könnyű ( internet), persze nem egyszerű így sem. :)


Így várom h legyen olyan nő, aki mindenben megfelel nekem, illetve fordítva is. Ez csak idő kérdése... (remélem) :D

26F

2015. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyébként Kedves Kérdező!

Miért tetted fel ezt a kérdést, kíváncsiva tettél? :)

26F

2015. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem, hát nyilván igényei mindenkinek vannak. :)

Azért, mert ismerkedek most egy 26 éves sráccal.

2015. aug. 26. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
A nőknek nincs igényük komoly kapcsolatra, rendes férfira meg pláne nincs.
2015. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Előző: Szerintem ezt mi nők jobban tudjuk, mint te...

Lehet, hogy szimplán rád nincs igényük a nőknek.

2015. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocs látom a nők preferenciáit, 30 év alatt, csak az őrjöngés, pia, buli, pénz érdekli őket, a férfiideál meg a műmájer macsó férfiállat... számtalan rendes, normális, férfi ismerősöm van, aki nem talál párt, mert nincs rájuk igény, pedig értelmes, művelt, udvarias emberek.
2015. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!