Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Regisztráltam társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam társkereső oldalakra, mert szeretnék egy komoly kapcsolatot, de sajnos még soha sem volt senkim. Azokon az oldalakon is a legtöbb személy igen elutasító még válaszra sem méltatnak, vagy nem akarnak semmit sem csak úgy fent vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni abban, Hogyan tudnék egy komoly kapcsolatot kialakítani? (bármilyen jó szándékú tanácsnak örülnék). Esetleg ha van olyan lány aki megismerkedne velem, annak nagyon örülnék. :)

19/F Hajdú-Bihar megyében élek. :)



2015. júl. 18. 16:35
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
62%

Társkereső oldallal ne is próbálkozz. Gyakorlatilag csak egy felesleges időpocsékolás és gyakran pénzlehúzás az egész.

Gyakorlatilag nagyobb esélyed van barátnőt találni, ha egy forgalmas téren elordítod magad, hogy barátnőt szeretnél.

2015. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is regisztráltam társkereső oldalakra komoly kapcsolat reményében.


2,5 évig voltam fenn, több száz elküldött levélből kb 5 randi, az is csak azért sikerült, mert el voltak keseredve, de amint kaptak egy kis érzelmi löketet, egyből lekoptattak.


Egyébként az erősen túlsúlyos nők jelezték, hogy tetszem nekik, de azokhoz nem tudtam vonzódni (egyébként sportos testalkatom van). Bár valószínűleg csak azért tetszettem nekik, mert elkeseredettek, ha lefogynának, valószínűleg megcsalnának, szakítanának, amint találnak jobbat. Ezt a második bekezdésben leírtakra alapozom, de nem tudhatom biztosan, nem is fogom kipróbálni.


A társkeresőn a nők rengeteg levelet kapnak, szóval gondolhatod, hogy kiválasztják az első 3 legjóképűbbet és azokkal fognak levelezni, vagy ha nincs jóképű, akkor törlik magukat.


Bemutatkozásuk: :)

Bár néha még ennyi se jön össze, aztán írj egyedi levelet.

Amin mindig elbuktam a magasság, mert csak 170cm vagyok és ott 175cm az alsó határ.

2015. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg ne társkeresőn próbálj. Hol találhatsz csajt?


- Ott ahol sokan vannak (bár, könyvtár, konditerem, bizonyos egyetemi karok stb.)

- vagy az érdeklődési körödnek megfelelően: ha sportolsz akkor a futópályán, konditeremben, moziőrült vagy? akkor moziban. szeretsz olvasni? könyvtár... egészségtudatos vagy? egészségbárban. okosokat szereted? konferencia. stb

- vagy ott ahol te lehetsz a király és a legjobb képességeidet megmutathatod.

stb. stb. stb.

2015. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig társkeresőztem, mondhatni semmi értelmes dolog nem jött össze!
2015. júl. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. júl. 18. 23:20
 6/56 A kérdező kommentje:
Azért ez az online társkeresés elég nagy csalódás, pedig eléggé jó dolognak hittem :( Élőben pedig nem vagyok az a csajozós típus. Közvetlen vagyok, de nem elég bátor ahhoz, hogy csajozzak. Ezért is szerettem volna először online megismerkedni valakivel.
2015. júl. 18. 23:38
 7/56 anonim ***** válasza:

Az online ismerkedés valóban jó dolog lenne, azoknak, akiknek például szétesett a baráti köre, vagy új városba költöztek stb.


Sajnos amíg a nők nagy része egónövelésre, szórakozásra, a férfiak egy része pedig szexpartner keresésre használják, addig az egész értelmetlen és használhatatlan, arról nem is beszélve, hogy 2,5x annyi a férfi, mint a nő. Az már csak ha a tortán, hogy tele van kamu női profilokkal és sok helyen nem arra megy ki az egész, hogy összehozza az embereket, hanem, hogy lehúzzák őket pénzzel.


Olvasd el az alábbi cikket:

[link]

2015. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
64%
Időpocsékolás, teljesen haszontalan és fölösleges. A nők napi 100 levelet kapnak, és naná hogy a legjóképűbbet és a leggazdagabbat választják ki maguknak. Akárcsak a valóságban. Az összes többi nemjóképű, nemgazdag az ablaküveg nekik, legjobb esetben friendzóne.
2015. júl. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon, hogy ennyi negatív válasz érkezett. Reméltem hogy valami pozitív dolgot is kapok, de sajnos ez csak egy hiú remény volt.
2015. júl. 28. 11:47
 10/56 anonim ***** válasza:

A hiba benned van, neked kell fejlődnöd ahhoz, hogy merj csajozós lenni.

A lehető legrosszabb dolog még hátrább húzódni, és a monitor fedezékébe vonulva társkeresőzni. Ha közösségekbe jársz (iskola, tanfolyam, buli, szalonnasütés, túra, stb) akkor legalább van módod ellesni, eltanulni, hogy akik jól csinálják, azok hogyan csinálják.

2015. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!