Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek? Akár hányszor próbálkoztam mindig csak kudarcot vallottam. Már nem is merek kezdeményezni egyre nehezebben viselem el a kudarcot. Más is van így? Lehet hogy már késő nekem? 26f

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen más is így van. Én inkább fordítom az energiámat másra, amiben örömömet lelem, és amitől fejlődöm.
2015. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne tölünk kérdezd akik nem ismerünk. Kérdezd magadat és ismeröseidet. Biztosan rá fogsz jönni kudarcaid okára.
2015. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szinte a legtöbb férfinél ez a helyzet, ahogy nálam is, úgyhogy ebből a szempontból megnyugodhatsz, és szinte majdnem egyidősek is vagyunk.

Kizártnak tartom, hogy fele-fele arányban lennének ezek a felek a férfiak körében, jóval több férfi van akinek örökös kudarca van, sőt akinek valami oknál fogva nem is lehet barátnője.

Annyit tudok neked tanácsolni, hogy gondolkozz el, hogy nálad hol a hiba. Ha nem vagy jóképű, nincs sok pénzed és kocsid sincs, akkor már pedzegeted, hogy hol a rés pajzson.

Nekem egyik sincs, és barátnőm se volt még, micsoda véletlen...


25/F

2015. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyenek a mai nők.. vagy pénz kell nekik vagy az hogy jól nézz ki. Válassz. Ha nem születtél szerencsésen, jól kinézően akkor gürcölj hogy milliomos legyél és akkor tieid lesznek azok a csajok akik amúgy szóba se állnának veled. Sőt ők tepernek érted majd.


De hát ilyenek a nők, mit is várhatnánk tőlük.. pénzéhes ***** mind...

2015. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1szerű a válasz. nem tetszel nekik.


a pénzes pasi (aki nem jóképű) az sem tetszik nekik, csak a pénze.

2015. aug. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: nem vagy elég jóképű, vagy nincs elég pénzed.

Gazdag pasas érdekesmód sose marad szingli.

2015. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalam a szentharomsag osszejott. 26 eves 183 cm 94 kg izom. Jokepu is vagyok csak sajnos beszedhibas. Abbol is a legrosszabb: dadogok. Es ez ugye eleg ok h ne merjek kezdemenyezni. Kivancsi lennek h melyik not tudnam levenni a labarol azzal hogy. Szia h-h-h-hogy vagy? :D ennyit errol.!
2015. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző. gondolom azért jeleket kapsz a csajoktól, h tetszel nekik....
2015. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B.arika ***** válasza:

Kedves beszédhibás :-)

Ne aggódj, a külső egy dolog. Ha társra vágysz, hosszú kapcsolatra, akkor mindegy, hogy nézel ki. Nem hátrány, de nem a legfontosabb. A párom is hasonló, mint te, jóképű, és ugyanígy beszédhibás. Nem pénzes, de roppant jó ember. A lelkébe szerettem bele, és nem a jóképűségébe, hisz az úgyis semmivé lesz... Ja, és nekem nem kell pénzes pasi, volt egy, de rémes jelleme volt.2 hónapig bìrtam... Szóval kitartás, lesz olyan, aki azért szeret, mert olyan vagy, amilyen, és elfogad a hibáiddal együtt. Hisz senki nem tökéletes, az sem, aki nem fogad el így...

2018. ápr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!