Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek nem a külső az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek nem a külső az elsődleges, és legfontosabb szempont, akkor miért lehet ezt tapasztalni mindenhol?

Figyelt kérdés

Leegyszerűsített példa következik, a hangsúly az arányokon van.

Adott egy 50 fiúból és 50 lányból álló ismeretségi kör.

Vegyes kinézet és személyiség, az 50 fiú között van 5 kifejezetten jóképű, akik minden másban különböznek (testalkat, testmagasság, öltözködés, haj -és szemszín, személyiség, érdeklődési kör, stílus stb.).

Az 50 lány mindegyikének CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ezen 5 fiú közül tetszik valamelyik, van akinek csak 1, van akinek több, van akinek mind az 5. A többi 45 fiú egyiknek sem jön be, csak haveri szintről lehet szó.

Az 50 fiúnak viszont az 50 lányból mindegyik tetszik valamelyik szinten, valamelyik csak egy srácnak, valamelyik többnek, akár mindegyiknek. Az okok különbözőek, külső, belső tulajdonságok alapján.

Az az 5 fiú kedvére válogathat a csajok között, egyszerre többel kavar, vagy minden héten másikat fekteti meg, miközben a többi mit sem tud erről.


Ez zajlik manapság mindenhol, eddig kivétellel nem találkoztam, pedig sok helyen jártam már.

Ismétlem, a példák egyszerűsítések, nem egy konkrét ismerettségi körről van szó, csak érthetően szemléltetni szerettem volna.


2015. aug. 16. 17:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
Mert igenis csak a külső számít nekik, de a világ minden kincséért se vallanák be.
2015. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
44%
Azért, mert minden nőre jut 20 udvarló, így válogathatnak. Mindegyiknek a legjobb kell. Mi meg le vagyunk ejtve.
2015. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%

hát nőként magam nevében beszélve, nekem inkább a belső fontos, de viszont aki nem vonzó avval nem tudnám elképzelni

másrészt viszont ha megnézzünk 10 nőből 9 gyönyörű így persze h a pasiknak kb mindegy melyik jön szóba.

férfiakból 10-ből 1 néz ki jól (sokan igénytelenek) akinek nem inge ne vegye magára

2015. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
3%
Én ismerek kivételeket, de arra úgyis élből azt mondanátok ismeretlenül, hogy hazugság, úgyhogy én már nem is állok le veletek, ringassátok csak magatokat az önsajnálatban, de azért majd egyszer nem ártana felébrednetek.
2015. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
47%
Majd kinövik. Fiatalabb korban jellemző ez (nálunk, fiúknál is így volt), hogy mindenkinek ugyanazzal a néhány, jól kinéző menővel próbál összejönni.
2015. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
12%
Két ugyanolyan belső világú, személyiségű férfi közül a jóképűbb lesz a befutó. Mivel a legtöbb ember max. a külsejét fejleszti, a személyiségét nem (és ritkán születik az ember alapból nagyon jó személyiséggel, azért tenni is kell, míg a jóképűségért nem feltétlenül), ezért sokkal ritkább egy jó személyiségű, kiegyensúlyozott férfias férfi, mint egy jóképű.
2015. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

#3:

10ből 9 nő gyönyörű? Ez azért erős túlzás szerintem.

És a férfiak miért igénytelenek? Egyrészt nem az életük célja, mint a nőknek, hogy minden férfinak tetszelegjenek, másrészt ők nem tudnak sminkelni, hogy kategóriákat javuljon az alap kinézetük. Mert bizony smink nélkül 9/10 nő elég ronda.


#4:

Persze vannak, de attól, hogy ismersz egy párt, ahol mesébe illő módon a csinos, szép, okos nő összejött egy átlagos/csúnya/sovány/kövér/csóró sráccal, az statisztikailag semmit nem számít, nulla. Attól, hogy van fehér oroszlán, akár halálodig barangolhatsz a szavannákon és lehet egyet sem találsz majd, sőt nagyobb a valószínűsége, hogy nem. Na ehhez tudnám nagyjából hasonlítani azt a vadászatot, ami a nem külső- és pénzcentrikus nőkért folytatható.

2015. aug. 16. 18:09
 8/35 anonim ***** válasza:
30%

jaj én az igénytelenséget a büdös ápolatlan emberkékre értem akik mellett megmaradni nehéz, mert a reggeli zuhanyt nem ismerik, meg ha pl. egy hétig ugyan az a nadrág póló kombináció lóg egy emberkén sztem kicsit ciki (tudván h van neki több csak hetente váltogatja)

arról nem is beszélve h ha már nem kell napi szinten borotválkozni (én imádom a borostás pasikat) legalább tisztítsa meg mert a kajamaradék elég gáz, meg néha fogat is modhatna (napi 3*) ja és a körme se legyen már szutykos...

2015. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
Az a baj, hogy erről nem lehet hivatalos statisztikát csinálni, mert mindenki széthazudná az egészet, többek között ezért nincs hiteles átlag péniszméret statisztika se, mert az egész bevallásos alapon megy és őszintén, ki vallaná be egy bizottság előtt, hogy 11 centis a szuronya, ehelyett mindenki minimum 18-at mond.
2015. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Itt nem bevallásról, tapasztalatról van szó. Észlelt jelenségekről készítenek általában statisztikát, nem feltételezésekről. Ha 100ból csak 5 ember mondja azt, hogy találkozott már kivétellel, akkor az nem lényeges, nem változtat a dolgok megítélésén. Te is honnan tudod, hogy sok embernek 11, nem 18 centis farka van? Mert beszámoltak róla. Akárki. Szóval itt hiába bizonygatja valaki, hogy neki és a haverjának is 25 centis pénisze van és nem létezik, hogy a legtöbb fiúnak csak 15, attól ez még nem igaz.
2015. aug. 16. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!