Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem mernek kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek kezdeményezni a mai pasik? Miért a nőknek kell felszedni őket, amikor fordítva kellene ennek történnie? Miért ilyen nyámnyila az összes?

Figyelt kérdés
19 és 22 éves lányok vagyunk, és szeretnénk már végre egy normális embert találni, de rá kell jönnünk, hogy igencsak nehéz... Nem szeretünk szórakozóhelyen ismerkedni, az utcán, ha valakivel szemezünk, és egymásra mosolygunk 10/10 esetben soha nem látjuk többé... Fiúk, miért nem mertek kezdeményezni??? Férfi ismerőseink válasza erre az, hogy úgy érzik nem lenne esélyük... De hát visszamosolygunk, akkor mi a probléma?
2011. jún. 18. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 anonim ***** válasza:
64%
Elkényelmesítették őket a nyomulós csajok. :/
2011. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
82%
Annyiar odáig vagytok az egyenjogúsággal, akkor akár ti is kezdeményezhettek, ha akartok valamit..:P Ha meg oda menne hozzád valami szőrös majom, vagy valami igénytelen pasi akkor meg azon lennétek fölháborodva, hogy mit gondol rólatok. Örülök hogy ennyire ráértek:D
2011. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
67%
azért mert úgy se lenne semmi esélyetek nálatok.csak szórakoztok mert unatkoztok.
2011. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 A kérdező kommentje:
Jó, hogy így beszélsz embertársaidról... Mindenkinek más az esete... Mellesleg szerintünk tök normálisan tettük fel a kérdést. Nem értjük, hogy miért ilyen stílusban kell választ adni. Mindenesetre nyilván azzal, aki nem tetszik, nem kezdünk el szemezni, nem mosolygunk rá, stb., tehát nem adunk neki jeleket.
2011. jún. 18. 13:00
 5/109 anonim ***** válasza:
66%

Valószinűleg nem néztek ki kiemelkedően.Ez nem sértés,de én pl. le sem tudom vakarni a pasikat.Az utcán sem...pedig még szemezni sem szemezek,mert kapcsolatba vagyok.

Vagy csak nincs kisugárzásotok.

Attól még lehet a legtökéletesebb barátnők lennétek,de a "külső megfog a belső megtart"

2011. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
71%
Ismerettség nélkül nem sok pasi fog oda menni hozzátok, ne is várjátok el, mint ahogy ti sem mennétek oda hozzá. Csak ti ráfoghatjátok, hogy "jaj hát neki kell odajönni hozzááááám*.*" Csak azt nem tudom, hogy ezt hol olvastad? Nők lapjában?:P
2011. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
83%

Sajna csak 17 vagyok, szal valószínű a kor miatt egyikőtöknek sem jó, de azért akadnak emberek, akik tudnak kezdeményezni.


Az utcán nekem hiába tetszik meg egy csaj, ha éppen megyek valahová, akkor nem fogok csak úgy leszólítani valakit és szerintem ezzel az emberek többsége is így van.


Javaslom nektek az iskolát, vagy ha dolgoztok már, akkor a munkahelyeteket.

Nekem suliban elég könnyű ismerkedni lányokkal, mert van belőlük vagy 2-300. Eddig minden barátnőm az iskolámból volt.


Ott a gond, hogy nem jártok szórakozni sem, de az utcán szerint nem csak ti, hanem kb. senkinek nem lenne úgy szerencséje, hogy ott találjon magának valakit. Az iskolával/munkahellyel meg nem tudom hogy álltok.

2011. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ismeretségi körön belül is ugyanez a helyzet... Még, ha ismer, akkor is fél közeledni... Köszönjük az első normális kommentet! :)
2011. jún. 18. 13:08
 9/109 anonim ***** válasza:
100%

Marha jó, akkor aki nem jár szórakozni más esélye sincs párt találni...

Amúgy én a falra mászok ettől az egyenjogúságtól csak arra jó, hogy elvegye mi a férfi és mi a nő dolga.

2011. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/109 anonim ***** válasza:
36%
:D :D :D ezt aztán jól leírtad, vissza mosolygunk akkor mi a probléma.. már nem leszel olyan bunkó h nem mosolyogsz vissza, na meg ha csúnya az illető akkor meg pont azért, h mit képzel magáról elmosolyodsz rajta, és ha egy fiúnak kell egy lány akkor majd kezdeményez.. de mivel neked kell mert írod, hogy vágysz egy normális pasira, akkor igazán benned lehetne annyi bátorság, h kezdeményezel hiszen te akarod és nem ő. Meg ha jól tudom nem a 15-16. században élünk, a nők már nincsenek elnyomva egyenjogúság van. 18f
2011. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!