Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A, , csúnyábbat" választottam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A, , csúnyábbat" választottam. Mi a bajuk az embereknek ezzel?

Figyelt kérdés

Több udvarlóm is volt, és én azt választottam, akit szeretek :) De ő sem a barátaimnak, se a rokonoknak, még a szüleimnek sem tetszik. Folyton azt mondogatják, hogy ,,bolond vagy! Ha lehetne jobb, miért nem azt fogtad meg?". És mindig azzal jönnek, hogy így mit fognak az emberek gondolni, hogy biztos nincs ízlésem, igénytelen vagyok, vagy valami baj van velem, defektes vagyok, mert nem a helyes, okos, gazdag sráccal jöttem össze. Rosszul esik.


Sokszor azt mondják, ez így "természetellenes", ugyanis a világban a legcélszerűbb az, ha mindeni a maga szintjén lévő emberrel köti össze az életét. Ez így ,,normális". Én ezt értem. De valahogy mégsem...Nem fogadom el! Én hozom meg életem döntéseit :) Aztán aki meg olyat választ, akit nem szeret, csak azért, mert azt mondják, egészségére! Oly sok minden csak álca, szemfényvesztés és hazugság ebben a világban. De ez nem azt jelenti, hogy ebbe bele kell olvadni.


Én tényleg szeretem őt! Jobban tetszik a személyisége, vagy nem is tudom, miért, csak őt szeretem! Megvan az a plusz :) És...hidegen hagy, hogy az a másik srác sokkal jobban néz ki. Persze vele sincsen semmi baj, csak nem ő az igazi :) Miért olyan nehéz ezt elhinni?


20/L



2015. aug. 27. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel mások véleménye,a te boldogságod itt a cél
2015. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ez jó kérdés...Én is így vagyok ahogy te, de nekem a családom elfogadja, nincs bajuk avval, hogy nem a leghelyesebb srác mellett döntöttem...vagy legalábbis nem mondják:D A baráti körünk nagy része még nem tudja, hogy járunk, pedig már jó ideje így van, nem tudom ők mit szólnak majd hozzá. Tudom, hogy lesz olyan aki kiröhög, meg kigúnyol majd, mert tett már rá célzásokat. Ettől még a barátomnak tartom, nem veszem magamra az ilyeneket, neked se kéne:) De tényleg szomorú, hogy nem lehet elfogadni, hogy van olyan ember akit a külső meg a pénz nem érdekel. Itt is folyton jönnek a kommentelők, hogy az összes csaj a pénzre meg a helyes pasikra hajt és képtelenek elhinni, hogy van aki nem...De a legszomorúbb, hogy itt panaszkodnak, hogy minden nő hülye pénzéhes r*bi de a valóságban ha van valaki aki bebizonyítja, hogy nem így van lenézik és lehurrogják miatta...Na most hogy van ez?! 18l
2015. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gérard G. válasza:

Mert a többieknek mennyi beleszólásuk van a párkapcsolataidba? Amíg az illető normális, addig kussoljon az összes, bár elnézést a fogalmazásért.


A probléma a másik oldalon van, a fiú részéről. Vagyis inkább úgy fogalmazok, hogy neki lesz problémája. Ha tényleg ilyen "jó nő" vagy, akkor próbál mindig megfelelni hozzád és ha nem tud esetleg kinézetéből adódóan nem megy neki és az nagy lelki terror.

2015. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást :) Az pedig, hogy megvan a lehetőség mással is, nem jelenti azt, hogy ki kell használjam...Én döntöttem, mégpedig a szeretet mellett! Kitartás, hűség; ezeket sajnos kihalni látom sok-sok fiatal párkapcsolatban :(


#2! Osztom a véleményed. Az, ha valaki másképp gondolkodik, mint az ahogy ,,elvárt", ráadásul fel is vállalja, és a szerint is él, az már ki van nézve.

2015. aug. 27. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:

,,Ha tényleg ilyen "jó nő" vagy, akkor próbál mindig megfelelni hozzád és ha nem tud esetleg kinézetéből adódóan nem megy neki és az nagy lelki terror."


Ezen elmosolyogtam :) Egyrészt nem ez a lényeg! Másrészt pedig én tényleg szeretem, és ő is engem :) Egyébként mi ez a kinézetből adódó megfelelési kényszer szöveg? WTF?! Ezeken mindketten nagyokat szoktunk nevetni :D Főleg amikor a kis nyomi srácok megnéznek az utcán, és utánunk kiabálnak h ,,biztos sok pénze van". És nem :) Olyan butaságokat szokott a tömeg gondolni, hogy az már fáj.

2015. aug. 27. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekel, hogy kit mond? A te párod, nem? Akkor? Komolyan nem értelek.
2015. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:


[link]



Amúgy igazad van, sajnos sok a felszínes ember. Egy megoldás van: Ne barátkozz, és ne törődj velük!

2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem az embereket. Anyukám egész nyáron rágta a fülem, hogy miért hajtom el az udvarlókat, az exem (akit még mindig szeretek) bezzeg mennyivel átlagosabb, milyen kis semmilyen volt, és még csak nem is néz ki jól (szerinte). És hogy én mekkora hülye vagyok, hogy hozzá mérek mindenkit, és jobbnál jobb srácokat utasítok el... :") De ha egyszer nincs az a valami, az a kis plusz amiről mindig szó esik csak nehéz megmagyarázni, vagy csak egyszerűen nincs kémia, akkor nézhet ki akármilyen jól meg lehet akármilyen gazdag valaki. Ilyen ez, úgy érzem még hiszek a szerelemben, szeretetben, és lehet hogy naiv vagyok de inkább leszek az, sosem tudnék együtt lenni valakivel akihez nem kötődöm érzelmileg. Szerintem is hagyd figyelmen kívül, jobb ötletem nincs. Ezekben a dolgokban tanácsokat meghallgatni persze, szabad, de senki kívülállónak nincs joga azt hinni, hogy dönthet helyetted. Szerintem legalábbis. A külső tényleg nem minden.

22/L

2015. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. aug. 27. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Jol valasztottal! A szemelyiseg a fontos!
2015. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!