Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talán megbántam hogy nem őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán megbántam hogy nem őt választottam?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve szerelmet vallott nekem az a lány aki a legjobb barátom volt ami nagyon meglepett.. Egy bulin közölte velem hogy én vagyok élete szerelme én meg annyira meglepődtem hogy semmit sem tudtam mondani.. És utánna nem beszéltem vele kerültem őt stb.. Egy ideig még keresett engem de én nem mentem bele semmibe se .. Persze nem voltam belé szerelmes mert másba voltam... De annak a "kapcsolatnak" vége lett kb 3hónapja és egyre többet gondolok arra a csajra aki régen szerelmet vallott nekem és nem tudom hogy mit kezdjek most .. Felkeressem ? Igazából semmi közös nem volt bennünk én a munkára családalapításra, biztos életre törekszem ő meg mindig bulizik semmit sem vesz komolyan meg ilyesmi... De nem tudom hogy most megbántam hogy nem őt választottam vagy talán mégis szeretem nemtudom de a kérdés hogy tisztázzam-e vele a dolgokat vagy kb egy szemét láda vagyok hogy lekoptattam és inkább ne bántsam meg őt mit tegyek hogyan hatna ez rá?
2015. aug. 15. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ló nincs jó a szamár is !? Ember ne a múltba élj! A jelenben keress, Ne a régi sebeit tépd föl a lánynak.
2015. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szegény lány, hagyd békén.
2015. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már bocs, de miért ne próbálhatná meg? Régebben nem érezte, most meg rájött, hogy lehet, hogy mégis. Nekem is volt olyan, hogy pont másfél éven keresztül visszautasítottam valakit, aztán mégis beleszerettem, nem is kicsit, négy éves kapcsolat lette belőle, és hozzáteszem, nem miattam lett vége. Hajrá, talán még mindig szeret, és boldogok lennétek.
2015. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!