Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sosem találom meg az ideális társat?

Figyelt kérdés

Mert nem mindenki tökéletes, akár el is intézhetném ennyivel. De nekem nem kell tökéletes nő, sőt a tökéletlenség akár még vonzó is lehet. Ha valaki nem törekszik arra, hogy mindig, minden helyzetben sziporkázzon és mindenki őrá figyeljen.

Nagyon fiatal vagyok még. Eddig még nem találkoztam olyan csajjal, akit el tudnék magam mellett képzelni hosszútávon.

Én szeretem a kapcsolataimat egy kicsit magasabb szintre emelni, mint az átlagos. Magasabb érzelmi-értelmi szintre. Nem akarok megragadni a "te vagy életem értelme" "puszinyuszi" meg az ilyen agyatlan baromságoknál.

Nagyon szeretem a verseket, én magam is szoktam néha írni egy-egy gondolatról vagy érzésről, de nem vagyok magamtól elájulva, nem tartom magam költőnek.

Nagyon sokféle zenét hallgatok, hogy mikor mit, az a hangulatomtól függ nagyrészt. Szeptembertől szeretnék majd zongorázni, de csak úgy magamtól, a koliban van egy kopott zongora.

Nagyon szeretek sportolni, főleg úszni, de most inkább csak futni van időm.

Lassan egy éve vagyok tagja egy önkéntes csoportnak, ami a gyermekklinikán működik. A beteg gyerekeknek bábozunk, lufit hajtogatunk, buborékot fújunk, zenélünk :)

Egyetemen tanulok, emellett dolgozom. Mindenre van időm, egy kapcsolat simán beleférne, teljes értékű emberként tudnék szeretni valakit.

Mindenhol ezt a valakit keresem, de sehol senki :D

Tudnál segíteni?

20/F

Köszi, hogy elolvastad :)



2015. aug. 28. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert páratlan egy személyiség vagy.

(Nem olvastam végig. Túl hosszú.)

2015. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ennyire ráérsz? Neked ebéd után még aludni kellene, nem itt humorizálni.
2015. aug. 28. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg volt már ez ebédutáni alvás.
2015. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A különlegesebb emberek (be nem vallottan is) különlegesebb társra vágynak. Előbb-utóbb megtalálod, akit keresel, csak arra figyelj, hogy ne tűnj felsőbbrendűnek, mert az riasztó.
2015. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek mind adatok. A személyiséged, az érzéseid ebben sehol nincsenek. Nem attól lesznek érzelmek, hogy szereted a zenét, meg a verseket... A kapcsolathoz pedig pont azok a tényezők kellenek, amik a leírásodból kimaradtak... Amit leírtál, az pont lényegtelen.
2015. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó: az, hogy mit szeretek a szabadidőmben csinálni igenis fontosak, innen már lehet következtetni a személyiségemre.

Ott van, hogy magasabb érzelmi-értelmi szintre törekszem.

Tehát írtam a személyiségemről is és az érzelmekről is.

2015. aug. 28. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Amit leírtál, az tényleg nem érték a legtöbb nő szemében.

A kérdés az, hogy elég jóképű és gazdag vagy? Ha nem, akkor ez a válasz a kérdésre.

2015. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Volt már többször, hogy csajok bejelöltek, ismeretlenül rámköszöntek. De ezek ilyen tucatemberek voltak, akik kb. csak szexre kerestek, nekem meg elegem van az egyéjszakásokból.
2015. aug. 28. 21:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Vonzzad be, méltó vagy egy társra, kétséged ne legyen, hogy megtalálod; vagy ő téged:)
2015. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!