Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok túl prűd vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl prűd vagy már "minden" nő szajha?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy nem minden nő az...

DE hihetetlen h azt látom h az értelmes céltudatos pasik akik igényesek is mind foglaltak.

Akik meg a "normális" kategóriába tartoznak lásd. kedves, vicces, átlagos, nem túl jó faszi...azt hiszek h egy jó autó, egy kis gyúrás és tádáááám máris övéké a JÓNŐ..és igen, van egy ismerősöm aki pont h összeszedett így egy jónőt, bár nekem jó lett volna bármelyik ilyen átlagos pasi nekik csak ezek kellenek, a szolis, túlsminkelt, plázababák...némelyiknek van pasija és amellett vagy pasi nélkül de barátság extrákkal...és még nekem sírt a gyerek h babát akarna 1-2 éven belül meg családot.mondom oké.

Vélemény?? h most én vagyok prűd mert huszon X évesen egy értelmes, kedves, intelligens, céltudatos, dolgozó pasit akarok aki nem cigizik, nem alkesz, nem bulikirály, és vhogy ki néz (próbálja magából kihozni a maximumot) vagy ilyen nőnek kell lenni, rátapadni a pasikra, széttenni a lábat, és majd akkor a pasi is koppan mert az ilyen nő ugyis továbbáll..tulajdonképpen az efféle női társakat okolom a páratlanságom miatt.


2015. aug. 28. 19:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval normális a felfogásom, vagy én kattantam be? :O
2015. aug. 28. 19:48
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Bekattantál. Ne akarj olyan pasit, aki a szolis kacsákkal áll össze, higgy nekem.

Meg most amúgy is kapni fogsz egy csomó privátot, hogy hány millióan akarnak olyan nőt, mint te, nem figyelve, hogy te milyen kritériumokat adtál meg férfi ügyben.

2015. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sosem szoktam sok privit kapni, meg nem az a célom...

egyszerűen hihetetlen h akiket normálisnak hittem, mind csak egy JÓNŐT akar mert neki csak egy lyuk kell szolis sminkes nő képében

Mellesleg meg nem gondoltam magam csúnyának de az önbizalmam a sárga földbe tiporták ezáltal.:S

2015. aug. 28. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Köszönjük emese!
2015. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem prűd vagy, hanem olyan játszmákba mész bele, amibe nem kellene. Te más vagy, mint azok a plázababák. Az a férfi, aki a hozzád hasonló nőket keresi, nem fog véletlenül egy plázabige oldalán kikötni. Ha mégis megtörténik, akkor nem téged keresett, és csak azt hitted, hogy normális, intelligens, stb. Nem lehet a konkurenciád a másik súlycsoport, ugyanis nekik teljesen más a "rajongótáboruk", mint a te típusodnak. Számodra csak a hasonló felfogású és adottságú nők lehetnek vetélytársak, mert ugyanannak a típusnak tetszetek. Lehet, hogy ezzel szűkül a kör számodra, de nem az erkölcstelen nők hibája, hogy egyes férfiaknak ők kellenek.. A férfiaknak is van eszük eldönteni, milyen nőt akarnak maguk mellé, és elhiheted, kényszerből nem fog senki olyan nőt elvenni, akit nem akar.
2015. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

"értelmes, kedves, intelligens, céltudatos, dolgozó pasit akarok aki nem cigizik, nem alkesz, nem bulikirály, és vhogy ki néz (próbálja magából kihozni a maximumot)"


Én a leírásnak megfelelek, mégse kellek senkinek, mert ha nem smárolsz avagy fekteted meg első randin akkor a "csaj" szerint nem érdekled őt. Nos nekem meg ilyen nők nem kellenek.


Ja és ismerkedem neten keresztül is. Szóval aki gondolja és a fent kiemelt érsz rá is illik + nőnemű, az rámírhat!

2015. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek neked értelmes pasi, mikor egy összetett mondatot nem tudsz leírni?
2015. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A plázacicaság értékrend kérdése. Nem néz ki jobban velem ez csak egy stílus. Annak a pasinak, ha ilyen az értékrendje, ti nem passzoltatok volna, ha neked meg nem ez a fontos.
2015. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Drága 7-es, pont azért :)
2015. aug. 28. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos sok nő plázacica,vakolatos agyonsminkelt,szolis...

Sajnos sok a bunkó,erőszakos,alkoholista,agresszív vadállat aki férfiként létezik és él a Földön!


---> Így kevés maradt akik nem azok

nos ők nem találják meg egymást soha se

ezért reménytelen az élet!

2015. aug. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!