Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnak rólam a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak rólam a nők, ha megtudják hogy a húszas éveim közepére még semmilyen szinten nem volt dolgom nővel?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok? Kort is
2015. aug. 30. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek ezt elmondani?
2015. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de őszinte leszek: azt gondolnám, hogy nagyon félénk, bátortalan vagy, és ez nem egy jó tulajdonság a szememben. 27/N
2015. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Tapasztalatból írom, hogy betegnek, bekattantnak tartanak a nők... Én is ebbe a helyzetbe vagyok.
2015. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy valószínűleg félénk és visszahúzódó vagy, de ha mernél nálam kezdeményezni, akkor abszolút nem zavarna. Én randiznék ilyen sráccal, de csak akkor ha nem rója fel, hogy nekem viszont már voltak kapcsolataim.
2015. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Azt gondolnám, hogy valószínűleg félénk és visszahúzódó vagy, de ha mernél nálam kezdeményezni, akkor abszolút nem zavarna. Én randiznék ilyen sráccal, de csak akkor ha nem rója fel, hogy nekem viszont már voltak kapcsolataim."


Legalább ne hitegess senkit! Én nem vagyok félénk és visszahúzódó, mégse áll velem szóba egy nő sem, mert szűz vagyok, és valahogy észreveszik rajtam!

2015. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen egyet kell értenem #3-al: ha három lábad van, unikornisszarv nőtt ki a homlokodból és mellesleg egy pedofil nőverő sorozatgyilkos vagy akkor is rezignáltan veszik mindezeket tudomásul. De! Ha 25-ön túl vagy és szűz akkor minimum te vagy a megtestesült antikrisztus, és úgy érzik már a tekintetedtől is bemocskolódnak.
2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ezer meg egy oka lehet. Nem az én dolgom. Ha ismerkednénk és ez kiderülne akkor érdekelne miért és az ok ismeretében döntenék. Voszont mindíg tapasztaltabb emberekkel hozott össze a sors, nem volt még dolgom, szűz/tapasztalatlan sráccal, így ez csak feltételes.
2015. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A körülményektől függ


Öreg Suzukival érkezel randira és elmondod: beteg, furcsa, aberrált, őrült


Új Ferrarival ugyanez: félénk, aranyos, várt az igazira

2015. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha a szintén húszas évei közepén lévő nőket nézed, vagy szeretnéd megkapni nem biztos hogy lesz 'türelmük' hozzád. Ha eddig nem tudtál össze hozni semmit..az azt jelenti, hogy nagyon félénk, bátortalan vagy..nem vagy megelégedve magaddal! És nem is haragudj meg, de mi (én) nem vagyok Teréz anya, hogy terelgesselek az utadon..és tanítgassalak. Nekem férfi kell, aki mindenhol tudja mit csinál. Próbálj fiatalabb lánykát keresni, szerintem ott simán menne a dolog,
2015. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja..27 vagyok :)
2015. aug. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!