Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 Éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 Éve vagyunk együtt a barátommal és eddig még nem tett semmilyen romantikus lépést, itt arra gondolok, hogy egy meghívás vacsira vagy sütire, vagy bármi. Baj ez?

Figyelt kérdés
Régebben volt olyan, hogy a szülinapomat is elfelejtette legelőször, és másnap vett nekem édességet,meg ékszeres dobozt, mert látta, h a barátaimtól kaptam és elszégyelte magát. És a névnapommal se volt tisztában. Persze most már tudja őket. És nőnapra se kaptam semmit, még egy szál virágot sem, boldog nőnapot sem. Nagyon nincs tisztában ezekkel, ezt mondta is nekem, és h ne haragudjak érte. Tudom kevés pénze van, csak az apjával él, meg a tesójával. Anyjuk meghalt és eléggé elszegényedtek.
2015. aug. 19. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Én meg mindig elhalmozom, szív alakú tortát is sütöttem neki..stb.stb. Szeretek adni, de bele gondolok, én mikor kapok valamit vissza? Nagyon hiányzik az, hogy kettesben elmenjünk pl. Egy szállodába vagy valami olcsóbb helyre egyszer és együtt legyünk, kikapcsolódjunk.
2015. aug. 19. 17:06
 2/6 Estienne ***** válasza:
Néhány dolog nem pénz kérdése, de gondolom ő mindig ilyen volt. De ez két év után kezd téged foglalkoztatni? Nem egy romantikus egyén és kész, ez van. Vagy szerezzen okostelefont ami emlékezteti mindig az ilyenekre :D
2015. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyzet nem fog változni. Én öt évig voltam együtt a párommal és bár nem emiatt szakítottunk, de rendszeresen "elfelejtette" a születésnapomat/névnapomat. Az első két évben még tényleg azt gondoltam, hogy elfelejtette, de szerintem ennyi idő után már ki lehet jelenteni, szimplán lesz@arta. Persze azt elvárta, hogy ő körül legyen ugrálva minden ünnepen. Én is egyedi tortákat készítettem neki, mint ahogyan te is írtad és próbáltam minél körültekintőbben ajándékot választani neki, hogy annál nagyobb legyen az öröme. Az ex anyósomtól mindig kaptam ajándékot, a fiától nem...
2015. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de tu nem vagytok normalisak, hogy ennyi ideig turitek ezeket. 25 eves ferfikent mondom. En soha nem tudnam elfelejteni az aktualis parom szulinapjat, nevnapjat. Egesz egyszeruen ez szanalmas, de az is, hogy ti turitek.
2015. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szülinapot elfelejteni? Ő is süthetne valamit, ha nincs pénze. Ha pedig szóltal, hogy ezek neked fontosak és még így se veszi a faradtságot elég tuskó.
2015. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mikor rákérdeztem azt mondta, h nőnapot nem tart. Hát mondom én minden éven kapok apámtól is virágot ilyenkor. Egyszer mikor egy idősebb bácsi mesélt nekünk, monda, h ő csak úgy meglepi néha a feleségét virággal. Aztán amikor elindultunk haza, félúton mondta a barátom,h ő is fog venni ám nekem egyszer. Megjegyeztem mit mondott, kíváncsi leszek. :D
2015. aug. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!