Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen nem volt semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen nem volt semmilyen kapcsolatom még, de még bulizni sem járok egésznap gubbasztok itthon. A kapcsolat alatt értem azt hogy még lány kezét sem fogtam. Ultragáz csávó vagyok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legalább jól nézel ki?
2015. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit. De még nem késő változtatni. Merj élni! A csalódás az élet része, de minden változásban benne van valami jónak az ígérete is.
2015. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1# nem tudom mások szerint igen

2# hogy érted azt hogy kicsit most gáz vagy nem gáz

2015. aug. 12. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Az gáz hogy ide írogatsz
2015. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az internet korszakában már neten is tudsz ismerkedni, az otthon való gubbasztás közben is.

Nem hinném, hogy ultragáz lennél, nem mindenki lehet egy született nőcsábász. Sok sikert a barátnőkeresésben, sose késő elkezdeni. :)

2015. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát de épp ezaz hogy én nőcsábász akarok lenni nem pedig az a fajta aki bedugja az első nőnek azt gyereke lwgyen jó sok lyukat be akarok tömni amugy 3-dik igazad van ezen az oldalon csa rosszindulatú emberek vannak nem is értem miért írtam ki ezt a kérdést amikor nem is igaz ez a kérdés csa viccből irtam ki
2015. aug. 12. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ultragáz akkor vagy, ha beletörődsz ebbe, és kifogásokat gyártasz, mint a többi csóka.


Ha teszel valamit a fejlődésedért, már nem vagy gáz, és a szorgalomnak előbb-utóbb meglesz a gyümölcse.

2015. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én Michael Jordan akarok lenni, csak épp a kosárpálya közelében se szoktam járni.


Döntsd el, mit akarsz. Meló nélkül semmi nem megy. A nőcsábászok mögött rengeteg gyakorlást és kezdeményezést van. Gondold végig, valóban ez passzol-e a karakteredhez.

2015. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A nőcsábászok mögött rengeteg gyakorlást és kezdeményezést van."


-->Kivéve akkor, ha valakinek a vérében van a csajozás. :-)


De egyébként igen, igazad van. Aki nem születik nagy csajozónak, és sikeres akar lenni a nőknél, annak rengeteget kell gyakorolnia, és sok nehézségen kell átmenni, amíg kiismeri a nőket.

2015. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább érdemes olyan célt kitűzni, ami reális és illik a személyiségedhez. Ha olyan vagy, mint amit a kérdésben vázoltál, akkor a nőcsábász egy elég távoli cél. És ez az ideál minél távolibb, és nehezebben elérhető, annál kisebb lesz önbizalmad. Próbálj meg elkezdeni csajozni, kimozdulni, és igen legyen több csajod is még, ez reális is, ha teszel érte. De a nőcsábász nem biztos.
2015. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!