Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden próbálkozásom a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden próbálkozásom a kapcsolatok terén kudarcba fulladt. Ha már komolyra fordulna a dolog, akkor visszalépek, mert úgy érzem nem vagyok szerelmes. De nagyon szeretnék valakit magam mellé. Ti mindig szerelmesek vagytok vagy a kapcsolat lesztek azok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem bele a mostani kapcsolatomba, hogy előtte elég alaposan ismertem már az illetőt, amikor randizni kezdtünk, már erősen vonzódtam hozzá, amikor összejöttünk, azt éreztem, hogy minden adott ahhoz, hogy beleszeressek, és kb. 2 héttel ezután éreztem szerelmet (amikor már "jártunk", és volt szex is).
2015. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
komolyra fordul alatt a sexet érted, vagy mit? férfi v no vagy , korod?
2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok és nő. Nem feltétlenül gondolok a szexre. Mivel nem vagyok az az elsőn randin ledobom a bugyim lány. :D Arra gondolok, hogy már kijelenthetnénk, hogy együtt vagyunk de akkor elkezd járni az agyam.. "Mi lesz..?"Mi van ha?".. és akkor lezárom a dolgot.
2015. aug. 31. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg magadtól is néha hogy mitől félsz? Nem kell szerelmet érezned már randi előtt, pont erre való a randi, egymás megismerésére, és a döntéshozatalra hogy akarok-e valamit a csókától vagy sem. Nyilván érzel vonzalmat a hím egyed iránt ha foglalkozol vele, és párkapcsolatot akarsz létesíteni. Mi a probléma?
2015. aug. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer sikerült úgy kapcsolatba kezdenem, hogy már előtte is szerelmes voltam, bár jó ideje ismertem már a srácot akkor.
2015. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a jelenséget írja le A férfi, aki nem tud szeretni c. könyv. Nőkről is van erről mű ugyanettől a szerzőtől, de azt nem adták ki magyarul.


Itt is van magyarázat:

Igen aztán nem, avagy az eljegyzés utáni pánik

[link]


Sok más helyen is írnak róla, a neten is meg szakkönyvekben is.

2015. aug. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el Varga Péter Spielhózni című könyvét. Interneten letölthetően is megtalálod.

A lényege az, hogy ismerkedni kell, nyugodtan el lehet menni egy-egy közös programra kettesben is, mert mégis hogy ismeritek meg egymást másképp? Ez még nem jelenti azt, hogy "jártok", tehát kizárólagosságot sem kell hogy jelentsen. Esetleg szerelmes leszel közben, jó esetben a másik is, még jobb esetben mindketten egymásba, és onnantól tekinthettek magatokra párként. Ha viszont nem alakul ki kölcsönös vonzalom, sebaj, megmaradhat a laza kapcsolat, és lehet tovább keresgélni.

Egyáltalán nem kötelező szerelmesnek lenni, de tilos (veszélyes) úgy tenni,mintha az volnál.

2015. aug. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!