Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elfogadtam, hogy nem leszek sosem jó testű, izmos fiú, aki a külsejével felkelti a lányok érdeklődését, akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mindig ezt olvasom itt, hogy fogadd el magad vagy változtass. Nos én másfél év kemény edzés után úgy döntöttem, hogy elfogadom az alakomat, hogy sosem lesz egy izmos fiú, csak vékonyabb minimális izomzattal. Nem hagyom abba az edzést, csak úgy érzem felesleges tovább erre alapozni, hogy majd jobban fogok kinézni.

Most hogyan tovább? Fogalmam sincs hogyan hívhatnám fel magamra a lányok figyelmét semmilyen külsővel.


2015. aug. 31. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
Nézd, ha másfél év rendszeres étkezés, és edzés után "minimális" az izomzatod, akkor lehet, hogy a módszeren kellene változtatni, és nem naponta kérdést kiírni.
2015. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Már mindent kipróbáltam. Tudom hihetetlennek tűnik, de van ilyen, hogy nem izmosodik az ember.
2015. aug. 31. 16:18
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyél már punci...!
2015. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
nyuszika ne add már fel!:) L
2015. aug. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem feladom, de ha a fejem tetejére állok se leszek izmos, akármit csinálok.
2015. aug. 31. 16:25
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

Mi ez az idióta tévképzet a férfiaknál, hogy csak és kizárólag akkor lehet barátnőjük, ha kigyúrják magukat?

Ez legalább akkora nyomiság, mint mikor a csajok sírnak, hogy kis mellel nem lesz pasijuk.

Ha a külső adottságaid nem éppen tökéletesek, akkor hódíts a belsővel, ennyi a titok. De amúgy rengeteg olyan nő is van, akinek a vékonyabb, épp csak szálkás srácok jönnek be.

2015. aug. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem kigyúrt akarok lenni. Csak formás, szálkás, de ez sem jön össze. Simán izomtalan vagyok forma nélkül.
2015. aug. 31. 16:35
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Na és? Én meg lányként vagyok formátlan. Vékony, kisfiús alkat (kis kell, keskeny csípő), mégis találtam olyat, akinek bejön.
2015. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%

Hogy a viharba sikerült neked másfél év KEMÉNY EDZÉS és RENDES ÉTREND mellett "izomtalannak" maradni? Ilyen a világon nincs, vagy ha tényleg mindent rendesen csináltál, inkább fordulj orvoshoz, mert ez nem normális.


Amúgy a vékony testalkat nem kizáró ok, ha csajozni akarsz, de a vinnyogás az. Másrészt meg ha csak a külsőddel tudnád felhívni a figyelmet magadra, az már régen rossz, a felszínre senki nem akar kapcsolatot építeni.

2015. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Add fel és hagyd a nőket a ...-ba.Nem éri meg,úgysem leszel sosem elég jó egynek sem.Ahhoz jóképűnek kell születni,és jó genetikával hogy egyáltalán szóba álljanak veled...

Fogadd el,foglalkozz mással,és ne érdekeljenek a nők.

A nők felszínesek,így aztán egy átlagos lánynak is olyan elvárásai vannak,hogy azt a férfiak felső 5%-a érheti el úgyis.Azoknak meg úgyis jut minden ujjukra 10 nő,szóval nem érdekli őket egy nő...

Ez van a mai világban sajnos. :/

24/F

2015. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!