Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan keltsem fel újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel újra a párom érdeklődését felém?

Figyelt kérdés

Régebben nagy szemekkel figyelt rám, hogy mit szeretnék, hogy mit mondok. Sokkal figyelmesebb volt, jobban keresett, többet beszélgettünk... valahogy ezek alábhagytak. Jobban kívánt, jobban tetszettem neki. Nem vagyunk annyira régóta együtt, hogy ez normális legyen szerintem.

2 éve és 3 hónapja kezdődött a nagy érdeklődés, 1 éve és 2 hónapja pedig összejöttünk.


Még látom, hogy kíván, hogy tetszem neki, de nem érdeklődik felém, nem beszélgetünk, nem érzem azt, hogy én lennék neki a legféltettebb kincs!


Valami jó kis tuti női praktikát tud valaki?


Köszönöm a segítséget! :-)



2015. aug. 19. 20:12
 1/7 A kérdező kommentje:
20/L, 20/F
2015. aug. 19. 20:12
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
nem kapsz segítséget.
2015. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Majd eldöntik a többiek!

Rosszindulatú emberek minek írnak ide? Ettől lesznek boldogak?

2015. aug. 19. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen problémára a női praktikák gagyi megoldásnak bizonyulnak. Beszélgessetek! Kérdezd meg, hogy jól látod azt, hogy alábbhagyott a lelkesedése, vagy az ugyanolyan maradt, csak esetleg más problémákkal kell többet foglalkoznia? Talán egy kis szabadságra van szüksége a haverokkal? Vagy jobb lenne több programot csinálni, esetleg társasággal? Beszélgessetek, mert mi hiába tanácsolunk bármit is ismeretlenül, minden párkapcsolat egyedi. :) Remélem, megoldódik. Sok sikert!
2015. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 omba ***** válasza:
100%

Én sokszor látom azt, te azt gondolod, hogy ő olyan, pedig ő ilyen... csak amíg meg nem szerzett iparkodott - most meg úgy érzi: megtett, amit meg kellett tenni, lehet lazulni.

van akinél ez már két hónap alatt jelentkezik, van akinél 4-5 év múlva.


Beszélgess vele erről, hogy is mi hiányzik neked.

Hátha!

2015. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy...

Időbe és több kapcsolatba fog kerülni míg rájössz hogy az elveszett érdeklődés soha többé nem lobban lángra.

2015. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rózsák Királynője ***** válasza:
91%
Ne várd a sült galambot, hogy berepüljön a szádba! Ha ő nem lép akkor lépj te! Beszélgess vele, vegyél fel szexi alsóneműt meg tudom is én! Találd fel magad!
2015. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!