Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Molett, telt nők esetleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett, telt nők esetleg? Vagy csak a vékonyak kellenek kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem csak vékony, karcsú.
2015. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha nem zavarja h en vekony vagyok akkor johet 21F
2015. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és kimondottan csinos, szép molett nőkre gondoltam
2015. aug. 31. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bejönnek a teltebb körte alakú nők.
2015. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
imádom a teltebb nőket, főleg ha szépek is,a vékony nők csontosak, nem igazán nőiesek.
2015. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
engem pl-ul egy vékony csajszi fel sem tud izgatni, nekem a nőn legyen fognivalo
2015. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csinos, szép molett??? hmmm... Ezt szerintem így nem igazán lehet kijelenteni, mivel pl. nálam a molett már nem számít szépnek. Nem tetszik, erről nem tehetek :/

Mindig is a vékony tetszett. És szerintem ugyan úgy nőies. Nagyon vonzónak találok 1-2 csontot. Ez így elég furán hangzott xD Gondolok itt pl. kulcscsont, medence, bordák (minimális)

De nem azt mondom, hogy minden vékony lány szép. Mert nem biztos. Látni kell és az alapján tudok dönteni, véleményt mondani.


De attól, mert nem tetszik a molett, telt, duci és stb. Még nem igazán bántottam meg vele senkit, nem csúfolom meg semmi hasonló. Megértem, ha jól érzi úgy magát, és azt is, hogy másnak az tetszik. Teljes mértékben ízlés kérdése.

Valószínűleg jól következtetted le: nekem a vékony, nagyon vékony lányok tetszenek. De ismétlem: nekem! Sokan, nagyon sokan nem értenek velem egyet. Ahogy előttem is írták már: van, aki azt mondja, hogy jó, ha van mit fogni.

Tehát nem, nem csak a vékonyak kellenek :) Megnyugodhatsz :)

2015. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég régóta keresnék duci lányt tartós kapcsolatra, de nem sok eredménnyel... :/
2015. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
7-es azt írod nem akarsz sértő lenni, akkor miért írod hogy a molett nem számít szépnek!!!!Dehogynem, sőt gyönyörű molett nők, lányok vannak. Bizonyított tény, hogy az ,,igazi férfias, mondom férfias férfiaknak a teltebb nők tetszenek. A csontos , sovány nő férfi számára taszíto. Ez meg egy igazi férfi véleménye. gyetértek az előttem szoloval, sovény, csontos csajokra be sem indulok..mi a fenét simogassak a csontokat, na nem egy nő, lásd festményeken is telt idomokkal rendelkezzen.
2015. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Nem azt szerettem volna mondani, hogy a molett nem szép, lehet kicsit rosszul fogalmaztam. Arra szerettem volna kilyukadni, hogy nem mindenkinek az a szép. Most ugyebár alapból csak alakról beszélünk. Szépnek lehet szép, de szexuálisan valahogy nem vonz, vagy pedig sokkal kevésbé.

Én sajnos nem rendelkezek az "igazi (férfias) férfi" tulajdonsággal, így a vékony lányok jönnek be.

Festmények általában régebbről vannak. Van ott is, hogy vékony, de van, hogy kövér nőt ábrázoltak. Őskorban a kövér nőt részesítették előnyben, mivel úgymond termékeny, és éhség idején tovább bírták. De változnak a korok, ízlés, mint minden más is. Régen is voltak és most is vannak olyanok, akik a vékonyat vagy pedig a teltet találják vonzónak. Ahogy mondtam teljes mértékben ízlés kérdése és szerintem nincs összefüggésben a fiú/férfi testalkatjával és azzal, hogy mennyire "férfias"

Ennyi erővel pedig én is mondhatnám, hogy mi a fenét fogdossak a zsírpárnákon (vagy simogassak)

Tehát azt is kijelenteni, hogy te is egy igazi férfias férfi vagy egy kicsit necces. És bárki mondhatja magáról, hogy szép, de hát a szépség relatív, így nem feltétlen mindenkinek tetszik. Remélem érted a problémámat :)

És meg kéne barátkozni ezzel a ténnyel. Ez valahogy velünk született, hogy mi tetszik. Akár ételeknél is, színnél és stb. Lehet változás is az idő előrehaladtával. De csak lehet! Én pedig most a kommentedből azt szűrtem le, hogy szerinted a vékony nők/lányok nem igazi nők és akik pedig őket szeretik azok pedig nem igazi fiúk/férfiak. Akkor most ki a sértő?

Én speciel próbálok mindenhez úgy hozzáállni, hogy más szemszögéből is. Te pedig csak saját magadból indultál ki, ami nem minden esetben jó.


Még1x leszögezném szép lehet egy kövér, duci, telt, vékony, sovány és bármilyen testalkatú is! De azt nem várhatod el, hogy mindenkinek az tetsszen. És ez vonatkozik minden másra is! És nem kell elítélni azokat sem, akik a te ízléseddel ellentétben vannak. És tényleg nem sértettem még vele meg senkit, hogy kövér. Legalábbis próbáltam, mivel akár milyen finoman is megfogalmazod a nemtetszésed minimálisan megsértődhet, rosszul veheti, elkeseredhet az illető. Kivéve pedig ha hazudsz, és ezt mindenki saját maga ítélje meg, hogy melyik a jobb.

Remélem egyértelműen és érthetően fogalmaztam így későn :)

2015. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!