Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas csajnak lenni ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas csajnak lenni ugyanolyan rossz, mint alacsony pasinak?

Figyelt kérdés
Mondjuk a 180 körüli lányokra és a 160 körüli fiúkra gondolok.

2015. aug. 12. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Magam nevében beszélve magas csajnak lenni ( pont 180 cm vagyok ) nagyon jó dolog ! Igazából hátrányát még nem nagyon éreztem. Lehet az is hozzá tartozik ehhez, hogy vékony vagyok, és mások által szépnek tartott, de én jól érzem magam így. :) Nem lennék alacsonyabb.
2015. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Én ismerek egy magas csajt, aki nála látványosan alacsonyabb pasival van együtt, és remekül megvannak. :-)
2015. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nos ez azoknak számít akik nem nagyon fogadják el magukat, és inkább a mások véleményei vannak nála előtérben.
2015. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Irigyellek első, meg az összes lányt, aki elfogadja, sőt, szereti a magasságát. Én is 180 centi magas vagyok, vékony, elég csinos, ami egyrészt jó, mert szinte bármit felvehetek, de másrészt ki nem állhatom, mert a srácok, akik tetszenek, mindig alacsonyabbak nálam. Olyan nagydarabnak érzem magam mellettük.

Ezért gondoltam, hogy az alacsony srácok is biztos hasonlóan éreznek.

2015. aug. 12. 13:05
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert magas csajként még a magas pasiknak bejöhetsz, de alacsony pasiként az alacsony csajoknak sem.
2015. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
1-es vagyok. Nyugi kérdező nekem is volt már olyan fiú, aki tetszett és alacsonyabb volt nálam( 173 cm ). Sőt a párom is volt 1 évig. Lehet hihetetlennek hangzik, de soha nem került szóba köztünk a magasság. :) Tudom könnyű mondani, de ha csini vagy, jó az alakod, akkor legyél büszke magadra. Semmivel sem vagy nőietlenebb mint egy 160 cm magas fiú. Azok az alacsonyabb fiúk, akiket ez zavar, abban benne van az ő önértékelési problémájuk is. Megfogod idővel találni a társad. :) És addig is nézd a jó oldalát a dolgoknak. Egy koncerten mindig látsz, nem érzed azt, hogy eltaposnak a tömegben, jól áll nekünk a maxi ruha,és hány olyan híresség van akik hasonló magasak mint mi. Például ott van Nicol Kidmann, Taylor Swift, nem beszélve a modellekről. Lehet ezek most így butaságnak tűnnek,de próbáld keresni azokat a dolgokat, amik erősítenek abban miért jó magasnak lenni. Ezt kaptad az élettől, meg a genetikától, ezen nem tudsz változtatni. Én még a magas sarkút is felhúzom, ha azt egy ruha megkívánja. :) Ha a környezeted azt látja, hogy igenis szereted és elfogadod magad, és azt sugárzod, hogy én igenis egy szexi nő vagyok, akkor így fognak hozzád állni !
2015. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
* 160 cm-es lány akart lenni az a fiú :)
2015. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
75%

Majd találsz magas pasit is aki tetszeni fog. Az én ismeretségi körömből kapásból tudok mondani 5-6 srácot, aki 190 cm felett van. És én is 190 felett vagyok amúgy.


Amúgy igen, valahog így érezhetnek az alacsony pasik is, de szerintem nekik sem kell nagyon elkeseredni, mert alacsony nőből is rengeteg van.

2015. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem ugyan az, magas nőként könnyen találsz magadnak magas pasit, de egy alacsony pasi még egy (nagyon) alacsony lánynak sem kell, mert neki is ugyan az a magas pasi kell. Néha már szinte betegesen az kell hogy a pasi 20-30 centivel legyen magasabb (persze vannak kivételek)...


Egy 167 centis férfi szólott...

2015. aug. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 9/9 Időpont ma 05:19 - Próbáltál már nálad magasabb nővel összejönni? Lehet, hogy pont köztük találnád meg az igazit.


Én nem fogok senkinek hazudni, ha engem ez frusztrál, csak azért, hogy ne sértődjön meg, rosszabb, ha hazudok, és ő jön rá, hogy nem tudok feloldódni a társaságában igazán, mert van egy ilyen dolog, ami még önmagamban is zavar, mert hátrányként élem meg, és valahogy próbálom kompenzálni, és másba sem tudok beleszeretni, aki ezzel a tulajdonsággal rendelkezik. Nem tudom másban szeretni, ami önmagamban zavar.

2015. aug. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!