Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok helyen olvasom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok helyen olvasom, hogy a nőkre sok "iszonyat jó" pasi nyomul. És még jobbnak kell lenni, hogy kitűnjek közülük, hogy engem válasszanak. Mivel tűnnék ki? Meg tudnátok fogalmazni?

Figyelt kérdés
Milyen egy iszonyat jó pasi? Képet is küldhettek! Kíváncsi vagyok! 22/F
2015. szept. 1. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Mercedes Benz

Audo A8

BMW

stb.

2015. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy amikor a jóképűség miatt választanának! Nem a pénz miatt.
2015. szept. 1. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőies nő a mediterrános pasikat szereti,akár kölyök,akár markáns arccal.Nem összekeverendő a Norvégiában lesült etnikummal.
2015. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is mediterrános vagyok, főleg nyáron. Elég fogékony vagyok a barnulásra, illetve barna szemem, hajam van, nagyon sötét.
2015. szept. 1. 23:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát Kérdező, legyél minél tökéletesebb klónja az aktuális menő sztárnak. Most Justin Bieber az, ha jól tudom.
2015. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kicsit túlzás, hogy iszonyat jó pasik nyomulnak a csajokra, de ha ki akarsz tűnni, akkor azt tedd a személyiségeddel. Légy figyelmes, törődj vele, légy kedves, bókolj. Érezze azt, hogy számíthat rád, hogy fontos vagy neki. Ha jól el tudtok beszélgetni, meg tudod nevettetni, akkor szerintem simán van esélyed.

Justin Biebert meg sürgősen felejtsd el, talán a 13 éves tinilibáknak bejön ez a kis nyálgép, de értelmes nőt rázza a hideg tőle.

2015. szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam a műveltséggel és a tanultsággal lehet kitűnni. Én is ilyen vagyok.

L21

2015. szept. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam meg azzal, ha valaki udvarias, előzékeny, illemtudó, tud viselkedni. Ciki bárhol megjelenni egy bunkó pasival, aki pl. nem tudja, h illik borravalót adni étteremben, kávézóban, aki a jelenlétemben nézeget más csajokat, stb.
2015. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Már a felvetés is hülyeség, hogy a nőkre sok "iszonyat jó" pasi nyomul. Ezt csak azok hajtogatják, akik kinézik maguknak a fullos csajokat, aztán csodálkoznak, hogy nem őket választják, miközben más nőknél nem is nagyon próbálkozik senki.


Amúgy legyél udvarias, előzékeny, de nem egy nyálas kis Don Juan, hanem csak normális emberi keretek között. Figyelj az öltözködésedre, nem kellenek drága, másrkás cuccok, de ne legyél se igénytelen, se bohóc, ne erőltess magadra olyan stílust, ami nem te vagy. Ha rá is vagy függve valamire (foci, pc, filmek, tehenészet, japánok, akármi), ne csak azt nyomasd a lányoknak agyba-főbe, mert esetleg flúgosnak néznek (kivéve, ha a csaj is ugyanabba a dologba bele van esve, de erre ne építs), inkább legyen sok kis téma egy beszélgetésnél. És ha csak nem egy hisztis, buta cicababát akarsz magad mellé, ne játszd a menő kemény csávót, mert a normális emberek számára riasztó.

2015. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz így ki.

2015. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!