Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akkor nem sikerult, nem jott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor nem sikerult, nem jott ossze, azota kedv semmihez, senkihez, jobb lenne vegkep egyedul maradni? 41F. (inkabb 4X feletti valaszok).

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Miről is van szó pontosan?

Fejtsd ki!

2015. szept. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a kapcsolatom amelybe, anno,mindent beleadtam,rosszul vegzodott szamomra,otthagytak egy minden szempontbol elonyosebb es anyagilag is biztonsagosabb elet javara,padlo volt ,valahogy felalltam, de azota nem tudok

mar senkiben bizni.Azt a szlogent pedig hogy nem mindenki olyan , nem akarom tobbe hallani.Capisi ?

2015. szept. 2. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
Capisco. Akkor mi a kérdés?
2015. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kopjal le rolam !
2015. szept. 2. 19:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Először is de,hallani fogod, mert egyetlen nő hibáját nem lehet rávetíteni az egész nőtársadalomra.

Az a nő nem szeretett téged,ez teljesen biztos,feladta a kapcsolatát veled az anyagi biztonsága miatt.

Ne sajnáld, és fejezd be az önsajnálatot.

40-en túl is megtalálhatja az ember élete párját.

Próbálj ki valami újat,ahol emberekkel is kapcsolatba kerülsz,foglald el magad és ismerkedj.

Ez lehet bármi,munka,hobbi,akármi.

Személyes találkozók alatt, közben, sokkal könnyebb kialakítani bármiféle bizalmat a másik fél iránt,mintha beregelsz egy társkeresőre és vadidegenekkel levelezel.

Legkönnyebb belefulladni az önsajnálatba, és utálni a világot.

Nem vagy már gyerek,gondolkozz!

2015. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Na ezen jót röhögtem,mint egy agresszív kismalac,olyan beszólásaid vannak :D
2015. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szabad a nemed ?
2015. szept. 2. 19:31
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudod mit, rohogj a szuk csaladi koron belul ,en nem kritizaltalak !!!
2015. szept. 2. 19:33
 9/17 A kérdező kommentje:
Megaztan okos tanacsado, a te eleted tokeletes ?
2015. szept. 2. 19:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező megkérdezhetem, miért vagy ennyire agresszív? Amíg ilyen lelki állapotban vagy, jobb neked egyedül. Aztán hátha magadhoz térsz és kinyílsz a világ felé.
2015. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!