Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hat rád ha vki jobb,...

Hogyan hat rád ha vki jobb, erősebb, izmosabb nálad? Lelomboz? Motivál? Hidegen hagy?

Figyelt kérdés

Több hónap kihagyás után elmentem futni (ínszalagszakadás miatt az orvosom eltiltott a sporttól). A futók leelőztek simán, amire számítottam, mivel nem futottam gyorsan nehogy újra elszakadjon a szalagom, de annyira lelombozott az egész, h most eléggé beburkolóztam az önsajnálatomba. Rátok hogyan hat ha látjátok, tapasztaljátok, h vki jobb mint ti?

köszönöm!



2015. febr. 18. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkabb motivaloan, mert tudom hogy csak akkor lehetek olyan jo vagy jobb ha kemenyen edzek.

Ha meg valakinek nagy genetikai elonye van az hidegen hagy.

2015. febr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg pont ebbe a cipoben járok.Nemrégen mutottek.Kocogni is alig tudok.Depresszió kerulget,De edzek továbbra is.Értelme nemsok van,de legalabb tiszta a lekiismeretem.Tudom hogy én legalabb megprobaltam,meg ha nem is tudok jeleskedni a jók kozott...
2015. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit vált ki belőlem hogy "Én mégjobb leszek!"

Motivál hogy mindenkinél jobb legyek mindenben.

2015. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rám inkább motiválóan. Ha látom, hogy sokkal jobb, akkor hidegen hagy. Ne búslakodj, mert ha egyszer a szervezeted megtanult egy mozgásformát (akár sebességet), akkor utána könnyebb felfejlődni ugyanarra szintre. Én a helyedben elkezdenék extrákkal foglalkozni (megfelelő étrend, súlyzós edzés, sok alvás). Azt viszont tudd, hogy mindig lesznek jobbak (jobb genetika, nagyobb motiváció, jó dopping).
2015. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 18. 19:43
 6/8 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Mivel tudom, hogy sosem leszek a legjobb, ezért nem hat rám negatívan. Tisztában vagyok az adotságaimmal, nem vagyok csodagenetikával született egyán. Leginkább motivál egyébként, ha jó teljesítményt látok.
2015. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Engem is inspirál, de van, hogy hidegen hagy, nem láttam sosem értelmét másokhoz hasonlítgatni magam, a lehetőségeimhez mérten akarom kihozni magamból a legtöbbet!
2015. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2015. febr. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!