Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináltok hogy jobb...

Mit csináltok hogy jobb kedvetek legyen?

Figyelt kérdés
Pocsékul érzem magam, csinálni akarok valami újat, vagy bármit amitől jó kedvem lesz. Valami ötlet? Nektek mi segít?

2013. nov. 13. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én keresem a dolgok értelmét. Gondolkozom, és a következtetéseimre adott érzelmi reakciókat figyelem magamon, és ha valami negatív érzelmi struktúrát vált ki tovább megyek, amíg megnyugtató választ nem találok.
2013. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 – Én is ezt szoktam.


Általánosabb dolgok viszont: sport , zenélés ( a zenehallgatás is jó, de az passzívabb, a zenélés aktívabb ) , sétálás a természetben, filmezés, olvasás, fürdőzés, egyszerű relaxálás ( természetesen egy kiszellőztetett, kellemes szobában, zavartalanul, zajmentesen, higgadtan, semmire nem összpontosítva ) , új téma iránti érdeklődés/ új tudás elsajátítása, stb.

2013. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sport!Motorozás! :)

Ha otthonülős vagy akkor nezzsorozatokat(googlizod) és az Így jártam anyátokkal című sorozatot kezd el nézni! :)

2013. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!