Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ér a tisztesség, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér a tisztesség, ha nem kellek így egy férfinak sem?

Figyelt kérdés
Tisztességes, becsületes lány vagyok, még sem kellek senkinek. Lehet sokak számára hülyeségnek hangzik, de ha egy fiú nem bír a szexig várni még egy hónapot sem azzal nem tudok mit kezdeni. Még nem volt szexuális kapcsolatom senkivel, és az első alkalom számomra fontos. Nem járok bulizni, nem fogyasztok alkoholt, nem cigizek. 23/n
2015. szept. 4. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

mert manapsag nem az a meno ha valaki 23 evesen szuz.


ne vedd el magadtol a legszebb eveid, es a legjobb dolgot a szexet... 23l

2015. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem a legjobb dolog olyannal dugni, aki nem tisztel annyira, hogy megvárjon 4 hetet... 32N
2015. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát jó, de akárkivel nem fekszek csak úgy le, eddig akikkel randiztam meg semmi komolyabbat nem akartak.
2015. szept. 4. 15:14
 4/18 anonim ***** válasza:
Asex pasi érdekel? Ha igen írj.
2015. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Blade Bone ***** válasza:
70%
Vannak hozzád hasonlók nyugi, én pl 4 hónapot vártam és nem is tűnt soknak, olyan jól elvoltunk. :) F
2015. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ő nem asex férfit keres, hanem erkölcsöset és egészségeset.
2015. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aszexuális
2015. szept. 4. 15:21
 8/18 LazyJones ***** válasza:
29%

Amikor majd találkozol olyannal, aki képes ennyit várni, ott majd talán megtérül az addigi szerencsétlenkedés. Vannak pasik, akik akár több hónapot is hajlandóak várni, ha arról van szó, szóval semmi sem reménytelen.


F33

2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Na, ezért jó hamarjában elveszíteni a szűzességet, mert az idő ellenünk dolgozik. Minél tovább vár az ember, annál biztosabb, hogy csak a teljesen igazi kapcsolat érdemli meg az első alkalmat. A tuti! Azt pedig ki tudja mikor találjuk meg, én pl. bőven negyven felett voltam. Szép is lett volna, ha addig várok.

Amúgy pedig nyugodtan járj el bulizni, fogyassz alkoholt, és akár cigarettázhatsz is: ezeknek nincs köze a tisztességhez és a becsülethez

2015. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon túl van lihegve a szexualitás meg az egész téma.
2015. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!