Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb. egy bebiztosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb. egy bebiztosítás egy házasságban és ott a bizalom sem áll meg, vagy a bizalom, de ha bármi is megromlik, ott mindenki farkasként támad, és nincs tisztesség, nagy lelküség?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig biztosítsd magad. Házassági szerződés minimum.


Kivéve ha te vagy az agrárproletár, a másik fél meg olajsejk vagy milliárdos modell (akkor úgyis mindegy neki).


De átlag esetben írasd alá. Ha mégis megutálna nem tudja eljátszani hogy viszi a házat, kocsit, mindent. Főleg tedd ezt meg ha férfi vagy, mert a bíróság hajlamos a nő javára dönteni még gyerek nélkül is. Ha meg az is van mehetsz az utcára kb. (Találkoztam már ilyen csövessel... Nem volt koszos-büdös pont ezért álltam le vele beszélgetni... Szomorú történet)

2015. febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az kicsinyes felfogás, hogy ahol be vagy biztosítva ott nincs bizalom. Ez előre látás.

Ha bármi történik az életben akkor egyikőtök sem jár pórul.

2015. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
saját magad felelőssége miatt kell a biztosíték :) bár manapság semmi sem biztos
2015. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!