Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátárny, ha 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátárny, ha 23 évesen még sosem volt komoly párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Kisebb kalandjaim voltak, meg barátság extrákkal is, de ilyen valódi meghitt párkapcsolatban sosem volt még részem. Akik velem jöttek volna össze, azokkal én nem akartam, akikekkel én akartam összejönni, azok a lányok foglaltak voltak. Szóval szerencsém az nem volt. Na mindegy, amúgy jól megvagyok egyedül is, csak anyukám mondja mindig, hogy jó lenne ha komoly párkapcsolatom is lenne, mert abból lehet tanulni, meg tapasztalatot szerezni, szerinte ha sokáig egyedül maradok mindenféle rigolyáim fognak kialakulni, és egyre nehezebben fogok tudni elköteleződni. 23/F

2015. szept. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szuper. Anyuci szakértő, hiába. Gondolom mintaházasságban él 2-3 hosszútávú kapcsolat után, mert olyan sokat tanult belőle.


ŐSzintén? Túl sokat engedsz meg neki. Miért is szól bele egy anya a 23 éves felnőtt fia magánéletébe? Én úgy gondolom, hogy ha megértél rá testileg és lelkileg, ha a helyzet ideális, és olyannal találkoztál, aki alkalmas rá, akkor majd lesz stabil, hosszútávú kapcsolatod is. Lehet, hogy holnap, lehet, hogy 5 év múlva, lehet, hogy 10. Van, amit nem lehet és nem is szabad (!) erőltetni! Ez nem választás kérdése! Ha te most holnaptól komoly kapcsolatot erőltetsz valakivel, akkor mindenkinek hazudsz. Neki is, magadnak is, anyucinak is. Ha nem szívből jön, akkor nagyobb a baj! Őszintén élj, őszintén érezz és őszintén dönts ilyen helyzetekről, mert akkor van esélyed tényleg megtalálni, amit keresel. A többi hazugság lesz, és idővel visszacsap! N32

2015. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

anyudnak ebben igaza van, persze ez nem 23 evesen fog kialakulni, de van egy baratom aki szinten szexkapcsolatokbol meg egy ejszakasokbol "elt".

33 eves, es most van egy lany akivel alakul neki komolyabb. de nem tudja hogy kell egy kapcsoaltban "viselkedni" mit kell csinalni, es szenved mind a ketto, mert bamba a gyerek... szoval alkalmazkodas terén nehez lesz ha nem volt komoly kapcsolatod 23l

2015. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyiban lehet hátrány, hogy egy kapcsolat valóban nagyon sok mindenre megtanít, megtapasztalod, mi az, ami tetszik, és mi az, amit nem tudsz elviselni.
2015. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én mindenkinek, így anyukámnak is meghallgatom a tanácsait, az már más kérdés, hogy meg is fogadom e őket. Én szívesen belemennék egy komoly kapcsolatba, ha lenne kivel, de jelenleg nincs a környezetemben olyan lány,akivel el tudnám képzelni. Az ilyesmit tényleg nem lehet erőltetni. Hát ez van, amúgy sztem azért mondja mindig ezt mert az ismerőseinek a velem egykorú gyerekei már x komoly kapcsolaton túl vannak, egyesek már házasodnak stb.
2015. szept. 4. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 azért mert ő idiótán viselkedik és alkalmazkodni képtelen, attól még a többi férfi nem ilyen.


Ezt kéne már felfogni és megérteni, hogy nem vagyunk egyformák, így az általánosításnak semmi értelme!

2015. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyu, én 25 vagyok és 24 évesen volt az első komoly kapcsolatom. Előtte is voltak de azok eléggé gyerekesek voltak ehhez képest. Nem hiszem, hogy le lennél maradva. 23 évesen én is picit kétségbe voltam esve, pedig akkor is volt barátnőm de valahogy éreztem is, hogy nem az igazi..
2015. szept. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!