Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy lassan 28 éves leszek és még nem volt komoly párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Már nem vagyok szűz. Voltam már nőkkel, de csak rövid ill. alkalmi kapcsolatok voltak.

2014. júl. 15. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj. Nem találtál megfelelő partnert, na és?
2014. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, csak kihasználod a nőket. Csak a szexért vagy velük, ha nem így van, akkor elnézést. De elég szánalmas a helyzeted.
2014. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem találsz pont olyat mint te magad,-gondolkodás,hobbi,szexigény és ízlés szerint-akkor ne is bánd.Hosszú távon ezen feltételek akár egyikének is a hiánya mindenképp kudarchoz vezet.
2014. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Orulj neki, nem fogsz szenvedni
2014. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A te dolgod igazából, és rajtad áll hogy akarsz-e ezen változtatni, csak ennyit gondolok.
2014. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2014. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szomorúnak és magányosnak hangzik. Egyébként a te dolgod.


De attól is függ hogy te milyen kapcsolatot akarsz.... Ha az életed álma hogy végig dugogasd az egész életedet anélkül, hogy bárki szeretet idő közben, akkor szíved joga.


Viszont ha komolyat akarsz, de nem jön össze, akkor nem próbálkozol eléggé...

2014. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azért nem volt kapcsolatom mert nem akartam hanem így alakult.
2014. júl. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!