Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az exem kölcsönkert mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem kölcsönkert mit tegyek? Komoly parkapcsolatom van es ezt o is tudja

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Megpróbálhatnád úgy is feltenni a kérdést, hogy mások is értsék. Így éjfél felé már nem akarom találgatni, hogy mire is gondoltál.
2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kölcsönt kért? jól olvastam ? ha igen akkor szerintem ne foglalkozz vele. nincs már hozzá közöd. nem te tarod el őt. viszont ha a kapcsolatotok baráti maradt ki segítheted valamennyivel. de ez a te döntésed te ismered őt.
2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kölcsönkert? Lehet csak gyomlálni hívott, azzal nem csalod meg a párof
2015. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exed egy kölcsönkert? Hogy tudtál összejönni egy kerttel? És mitől kölcsönkert? És hogyan tudhat bármit is?
2015. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

hajtsd el

úgyse adja meg,ha adsz

2015. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem adnék neki. Most jó vagy? Bár lehet én vagyok csak ilyen Zsidó. Max akkor adok, ha nem baj ha soha nem látom azt a pénzt már.
2015. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolat baratias maradt de a parom nagyon nem birja.


Csak akkor adhatnek kolcsont ha a parom nem tudna rola . Maskulomben megkert ra hogy semmikepp ne talalkozzak vagy beszeljek az exel mert szetakarna valasztani minket (az ex)

ö ugy latja de vanis benne igazsag szerintem. Ö ramirt hogy hogy vagyok stb.es utanna mondta hogy nem-e tudom kisegiteni a bajbol..

nem haraggal valtunk el ennyit meg megjegyzek.

L

2015. jan. 18. 01:52
 8/8 anonim ***** válasza:
ha a mostani párodnak is zavaró ami érthető próbáld meg kerülni az exeddel való bármilyen érintkezést. vagy beszéld meg vele, az én barátom is felfogta h nem kell más és már jóval lejjebb csúszott a féltékenység merő. :D
2015. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!