Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem kapcsolatot? Mit tehetnék, egyszerűen nem értem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jó barátok vagyunk, mély lelki kapcsolat van köztünk, mindent megbeszélünk és mindent együtt is csinálunk, együtt megyünk minden hová. A vonzalom is megvan köztünk (már kavartunk is), nem csak én érzem így, ő is mondta többször, hogy ő se érti miért, de nagyon vonzódik hozzám. Tényleg vibrál köztünk a levegő, szinte mindenki azt kérdezi, hogy együtt vagyunk e. És olyan is, mintha együtt lennénk, de mégsem. Ha ilyen jól elvagyunk és a kémiával sincsenek gondok, miért nem akar velem lenni? Én nagyon szeretem őt, de mint barátot nem akarom elveszíteni, mit tehetnék?

2015. szept. 4. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2015. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
24. ja azt kihagytam, hogy együtt is lakunk. És ennek ellenére is együtt töltjük a szabadidőnk, együtt megyünk minden hová.
2015. szept. 4. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az indok, miért nem akarja, hogy megpróbáljátok? Egyáltalán beszéltetek már erről tüzetesebben?
2015. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltunk, de tulajdonképpen semmi értelmes indokot nem tudott rá mondani. Hebegett habogott. Meg jött a közhely, hogy először önmagát kell megtalálnia (elég zűrös, komoly lelki gondokkal küzd), dehogy értem biztos eljön majd a herceg, mert asszonynak való vagyok és hülye, aki ezt nem látja, és hogy én ilyen olyan társat érdemlek. Ő közben mégis ismerkedik, csajozik.
2015. szept. 4. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy fest, hogy jelenleg nem alakult ki benne semmi plusz ami miatt érdekes lennél a számára. Szeretne is meg nem is, tehát kéne neki egy löket. Ha nagyon érdekel a dolog szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy te is elkezdesz ismerkedni. Ezzel 2 dolgot válthatsz ki és szerencsédre mindegyik kimenetel pozitív. Ha látja, hogy elveszíthet és nem ragadtál le nála, talán beindul nála a vészcsengő, hogy hééé itt ez a csaj és nem fog rám várni örökké?? Talán meg kéne mégis próbálnunk. "Rosszabb" esetben pedig megtalálhatod életed párját, aki mellett boldog leszel.
2015. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem szeret és kész. Jól kijöttök, barátok is vagytok, lelki társak, működik köztetek a kémia is, de még ha fejre állsz sem fog beléd szeretni, van ilyen, sőt, nem is olyan ritka.
2015. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze, csak nem értem, hogy ha ennyire minden klappol, akkor ez hogy lehetséges.
2015. szept. 4. 19:05
 8/11 anonim ***** válasza:
A szerelemben és ilyesmikben nem a logikát kell nézni. Van vagy szikra, valami, ami megfog, magával ragad, elbűvöl a másikkal kapcsolatban, vagy nincs, ilyen egyszerű. Nekem is van olyan barátom, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, tudjuk egymás gondolatát, fél napokon keresztül el tudunk hülyéskedni, emellé rohadt jól is néz ki, mégsem tudok rá férfiként tekinteni.
2015. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ő tud rám nőként, és úgy is tekint, hát tényleg izzik köztünk a levegő. :/
2015. szept. 4. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

talán nem tudja elképzelni, hogy az intimitás megfér a szenvedéllyel

fél gondolom

2015. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!