Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem megtalálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem megtalálni a szerelmet? Nem igazán kellek a férfiaknak.24/l

Figyelt kérdés
Csak kudarc ért a párkapcsolatokban mindig, kihasználtak, megcsaltak, meguntak és agresszívvá váltak, otthagytak, egytől egyig mind. Mindig én udvaroltam, én kezdeményeztem a párkapcsolatot, én tettem többet bele úgy érzem, talán emiatt kaptam ezt hogy így bántak velem. De mi mást tehetnék? Alapvetően nem érdeklem a férfiakat, nem tetszem senkinek, senki nem kezd velem ismerkedni, így muszáj nekem kezdeményezni ha valaki érdekel. Ez 2 dolog miatt van, az egyik a rossz külsőm, a másik hogy nem járok el sehová, mert nincs hozzá társaságom, régóta nincsenek barátnőim. Persze néha adódik kivétel, hogy mégis "rámnéz" egy férfi, de hamar kiderül hogy nem illünk össze életvitelben, célokban. Neten próbáltam ismerkedni, de azt annyira erőltetett dolognak tartom, voltak netről randijaim, de mind rosszul sült el. Tényleg nem fog rámtalálni álmaim férfija spontán, csak ha én keresem, én nyomulok rá? Úgy irigylem a szép lányokat akiknek sok udvarlójuk van, van kiből válogatniuk. Néha öregnek is érzem magam, pl a volt osztálytársaim nagyrésze komoly kapcsolatban él, együtt laknak, van 3-nak gyereke is. Félek hogy én meg örökre itt maradok egyedül. Szeretnék családot pár éven belül, de így ez lehetetlen...
2015. szept. 4. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, csak a másik irányból, de nem fogom magam összetörni miatta. Élem az életem, aztán lesz, ami lesz. Neked sem kellene félned, hiába hiszed azt, nem vagy lemaradva.


24/F

2015. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
47%
Talán az önbizalomhiányod miatt kezdeményeztél olyanoknál,akik csak "elfogadtak", de nem tettek érted semmit sem. Tedd feljebb a lécet.
2015. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szüleid elváltak?

csak mert családi minta miatt szoktak kijönni a párkapcsolatokban a bajok.

a külső relatív, olyan mucho srácokat látok parasztasszonyi külsejű csajokkal, hogy hihetetlen..


próbálj mindenkiel neetni, flörötlni, maradj a forgásban, különben végképp nem jön senki. spontán, magától nem fog, mert még ahhoz is dolgozni kell, hogy spontán ahogy jött úgy el ne menjen..

2015. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig engem most eléggé érdekelsz. A kérdésed olvasva csak arra tudok gondolni, mégis milyen lehet az a személy aki ilyet ír magáról?
2015. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki rossz az ízlésed, ha ilyen férfiakat sikerül összeszedned.
2015. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:

Kihasználni és agresszívnak lenni valakivel szemben akkor lehet, ha hagyja magát. Ha megcsal valaki, annak nyilván vannak előjelei, vagyis észrevehető, hogy a kapcsolatod nem úgy működik, ahogy kellene. Megunni azt lehet, aki nem visz változatosságot a kapcsolatába, vagy esetleg egy bólogató János.

Abból, hogy te udvarolsz a pasiknak és mész utánuk, nekem az jön le, hogy túlságosan görcsösen akarod ezt az egész párkeresés témát. A görcsösség mindig az ellenkezőjét eredményezi, vagyis azt, hogy nem találsz. Normálist legalábbis szerintem nem. 24 évesen még baromira nem vagy elkésve semmivel.

Igen, mint már előttem is írták, az önbizalommal is gondjaid lehetnek, szerintem is.

Mit teszel azért, hogy változzanak a dolgaid?

2015. szept. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Olyan nincs hogy nem kellesz senkinek. Az a baj manapság hogy úgy vannak vele a fiatalok hogy még rá érnek komoly kapcsolatba fektetni, és ezáltal ha úgy állsz hozzá akkor csalódás fog érni. Próbálj úgy állni hozzá hogy magadhoz illőt találni. Tehát aki veled marad, foglalkozik veled, és nem teperni rá mert te adsz de nem kapsz annak jó vége nem lesz. Ugyan ez fordítva is igaz. Kicsibe gondolkodj ne nagyba arra is figyelj, ne keseredj el! Ugyan ebbe a cipőbe járok én is. Foglalkozz a minden napi dolgokkal munka stb suli tanulás ilyesmi. Egyszer jönni fog az akit vársz! ;) Kellemes napot! by Janesz

2015. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem már tényleg nagyon rég volt mikor osztálytársaim voltak, de nálunk meg pont a csúnyábbaknak van gyerekük, és azok házasok.
2015. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!