Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálni az álompasit matematikai alapon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nem talál magának társat, megkértem írja le hogy milyen számára az álompasi. A következő paramétereket keresi:


1. Fogadja el és szeresse a gyerekét(az apa lelépett)

2. Fogadja el a lány nehéz természetét és szeresse.

3. Legyen jóképű

4. Intelligens és okos.

5. Humoros

6. Sportoljon rendszeresen

7. Ha lehet legyen vegetáriánus

8. Szeresse a mozit, színházat, olvasni.

9. Imádjon utazni

10.Legyen vele jó a szex

11. Legyen jó a fizetése.

12. Igényesen öltözködjön.

13. Ne nagyon járjon el a barátaival.

14. Ne igyon, ne dohányozzon.

15. Értse meg és tisztelje a nőket, ne legyen szexista.


27 évesen ilyen listában gondolkodik. Szerintetek mennyi a matematikai esélye hogy talál ilyen férfit?


Ha Magyarországról szeretne társat találni akkor 4 842 430 férfi közül válogathat, ebben benne vannak a 80 évesek és a házasok is.


Milyen képlet alapján lehet kiszámítani hogy mennyi az esélye annak hogy egy férfiban meglegyen mindez a 15 tulajdonság? Sima valószínűség számítás?


2015. aug. 8. 16:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Egysueezű: 50% vagy igen, vagy nem.
2015. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Ehhez képest a férfiak listája:

- Nézzen ki jól (egyéni lényeg h vonzódjon a nőhöz)

- Dolgozzon , és ne a pasi pénzét verje el

2015. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámítani ennyi adatból.


2-es pontnál tudni kellene, hogy mi az a nehéz természet.


3-as pontnál tudni kellene, hogy a férfiak hány %-a számít neki jóképűnek.


11-es pontnál tudni kellene, hogy mit takar az a jó fizetés.


stb.

2015. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
klinikai eset ez és még csodálkoznak hogy jaj miért nem találok pasit ? ilyen feltételek mellett nem is fox ! nem tudom mi van a nők agyuk helyén hogy nem értik meg hogy tökéletes ember az nincs!
2015. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Nőként mondom, hogy az első két ponttal van gond.

Az elsővel azért, hogy az első helyen áll.


A második pont sokkal problémásabb! Ha valakinek nehéz természete van, akkor törekedjen arra, hogy változzon! A nehéz természet ugyanis neki sem jó!


Annak, hogy minden tulajdonság, annak nagyon kicsi az esélye. Annak nagyobb, hogy megismer és megszeret valakit, akinél tolerálni tud egy-két hiányosságot, és helyette talál benne több tucat másik, számára vonzó tulajdonságot. :)


Én így jártam! :)


Egyébként a 2. és a 7. pont kivételével a többi mind igaz a barátomra. De hozzáteszem, ha nehéz természetem lenne, akkor nem lennénk együtt, ő ugyanis pont az elfogadó, megértő, hisztimentes természetemet szereti bennem. :)

2015. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a képlet megoldása, szóljatok nekem is :D
2015. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Aha, aztán majd bele esik valakibe, mint vak ló a gödörbe és azt is elfelejti, hogy valaha volt listája. :D

Egyébként valami komoly lelki problémája lehet, ha olyanokat ír, hogy nem járhat el a barátaival. Neki nincsenek barátai?

2015. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Fogadja el és szeresse a gyerekét(az apa lelépett) alapból a legtöbb férfinál ez kizáró ok! nem mint hogy örülne hogy van aki szóba áll vele és még listát ír szánalmasok ezek a nőnek látszó képzödmények
2015. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Blade Bone ***** válasza:
100%
Én csak azon akadtam ki, ha ő vega, nekem miért kéne annak lennem?! Szegény papucs aki a barátja lesz. .. . Na és mi az amit ő nyújt? Egy gyereket aki nem is az enyém, és kb köszönjem meg hogy vele lehetek vagy hogyan?
2015. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Költőnő? ***** válasza:
100%
ez nem matematikai alap. Ez egy hülye lista.
2015. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!