Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki aki sok ideig küzdött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki sok ideig küzdött valamilyen konkrét külsőségbeli hibájából (hibáiból) fakadó önbizalomhiánnyal, hogyan volt képes túltenni magát?

Figyelt kérdés
Hölgyek, urak véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.
2015. szept. 5. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiírta gyakori kérdésekre, ahol segítettek neki a jó szándékú emberek.
2015. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? :)
2015. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
F
2015. szept. 5. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
El kell fogadni azt a külsőségbeli hibát, ha változtatni nem lehet rajta. Én alacsony vagyok és ocsmány, ezért tudom, hogy egy lánynak sem vagyok képes tetszeni. Ez van, de ettől még nincs önbizalomhiányom.
2015. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal a gondolattal, hogy miután ezzel a problémával egyszerűen nem tudok mit kezdeni, sokkal egyszerűbb nem foglalkozni vele. Megváltoztatni úgysem tudom, akkor akár megpróbálhatok vele együtt is élni. Az önbizalmam pedig olyan dolgokra alapozni, amikre van ráhatásom.

Persze később sokat segített, hogy a párom imádja a problémás testrészemet, nem is értem, hogy mit eszik rajta. De nem is érdekel, örülök neki és kész :)

2015. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!