Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kóros önbizalomhiánnyal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kóros önbizalomhiánnyal mit lehet kezdeni? Nem tudom elképzelni hogy boldog lehetek és valaki önmagamért szerethet?

Figyelt kérdés

23 vagyok, férfi. Egész életemben 1 barátnőm volt, de 5 év után elhagyott anyagi dolgok miatt. Sajnos az ő barátai mind vagyonosabbak voltak és azt látta hogy "mindenkinek" saját lakása van, menő autója 80 ezres hitelre, stb. Mi meg tengődünk a 80 + rezsi + kk albérletben (ő igénye volt az újépitésű) 3 éve, míg én 130 ezret viszek haza, ő meg 150-et. Az albérlet elvitt csak havi 120-at. Ő meg nem tudott spórolni és tőlem várta hogy egyszercsak milliomos leszek.


Ennek már egy éve. Azóta vicces de előléptettek a papírjaim miatt és 220 nettót viszek haza de nem is ez a lényeg.


Azota nem tudom elhinni hogy őszintén magamért minden anyagi vagy külsőségek nélkül össze akar jönni velem bárki. Úgy érzem hogy minden csaj túl jó nekem, én meg túl kevés vagyok. Pont ma volt a VV6-ban a Zsolti nevű játékos ugyanígy. Akkor fogalmazódott meg bennem is hogy ez a bajom.


Mit tudok ez ellen tenni? Sok helyre járok, nagy életet élek de mégis nem tudok továbblépni a nőkkel. Multkor elbeszélgettem egy helyes csajjal, aztán továbbálltam. Utolag csapott belém hogy elkérhettem volna az elérhetőségeit. De akkor ott eszembe se jutott hogy lehetne valami. Pedig ha olyan ellenszenves lettem volna neki szóba se áll velem.


Hogy tudok ez ellen tenni valamit?



2014. jan. 24. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ez nem önbizalom hiány. Félsz attól, hogy megint csalódni fogsz, hogy nem leszel elég jó. Mernél kezdeményezni, csak folytatni nem. Tanuld meg, nem minden nő egyforma.
2014. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult ez a szép hosszú kapcsolatod...

Nem igazán tudom, hogy hogy segíthetnék Neked. Fontos lenne meglátnod, hogy nem minden a pénzről/pénzedről szól. Ezt így gondoltad, de mióta a párod elhagyott... megértem, de miatta sem szabad másképpen látnod. Nem minden ember megy a pénzre, persze fontos szempont, de nem az az első.


Önbizalomhiány. Erről bővebben?

2014. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem picit zaklatott vagy. Ne nézz ilyen műsorokat mert csak felzaklatnak.


A barátnőd meg vagy buta volt, vagy csak te értelmezted úgy, hogy emiatt hagyott el. De ha úgy érzed, hogy nem keresel eleget, akkor miért nem fejleszted magad tovább? 23 évesen még viszonylag könnyen van rá lehetőséged és ahogy a kérdésből kivettem, az alapod is megvan hozzá.


20/F

2014. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és ne aggódj, fogsz találni olyan nőt, aki jobban tud alkalmazkodni, együttműködni. :) A korábbi barátnőddel az lehetett a gond, hogy nem bánt jól a pénzzel, mert költséges dolgokban nem tudta lejjebb adni az igényeit. (Ami ugye nem is baj, ha sok pénzt keres, de azért nettó 150.000 limitált keret)
2014. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úr isten, elmondom, hogy az a bajod, hogy EGY barátnőd volt eddig, az is ilyen, és még nem jöttél rá, hogy ha az a nő ilyen világszemlélettel lett megáldva, akkor neked kellett volna pattintanod. Senkinek sem kell elvárnia, hogy a másik lesz majd a "milliomos". Neked meg annyi a "dolgod", hogy figyeled a nőket, akikkel ismerkedsz. Nem kell minden áron velük lenned! Megismered, ha érzed, hogy valami olyat várnak el, ami megalázó, pénzhajhász, stb..., akkor megmondod, hogy bocsi, de nem kérek belőled. Csak érezd jól magad az adott nővel, ne engedd, hogy le akarjon húzni. Ne engedj túl sokat neki az elején, csak éreztesd,hogy érdekel. És akkor mi van, ha egy lánynak nem kérted el a számát? Majd legközelebb.. Nem hiszem, hogy olyan nagy gondba lennél 23 évesen. A fizetésed mértékét meg tartsd meg magadnak, de komolyan. Egyébként meg nagyon általános, közhelyes duma, és nem tudom, hogy állsz vele, de sportolni kell, és hobbit keresni ami lefoglal (a párod mellett is), és amiből önbizalmat nyersz, mert jól csináld és látod az értelmét.
2014. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!