Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkretehet egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet egy kapcsolatot az, ha az egyik fél állandó önbizalomhiánnyal, "magabizonytalansággal", határozatlansággal, teszetoszasággal küzd?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány és én vagyok ilyen MÁR RÉGÓTA. Eddig nem volt barátom, most azonban akadt egy udvarlóm.


Félek belemenni a kapcsolatba, lévén, hogy ilyen kis tehetetlen, nem életrevaló személynek érzem magam.


Félek, hogy ez a másik felet hosszútávon megviselné, igazam lehet?


Úgy érzem, hogy addig nem szabad kapcsolatba lépnem, míg össze nem szedem magam, hisz nincs jogom kikészíteni,

tönkre vágni valakit... :(


2012. nov. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele. Egy jó kapcsolatban simán megnőhet az önbizalmad.
2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ha Ő rángatna ki ebből az állapotból?
2012. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tomi8 ***** válasza:
Egyet értek. Talán majd ő kihozza belőled a magabiztosságot. Vágj bele nyugodtan.
2012. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban lehet elmúlik, de ha nem, akkor ja, hosszú távon nem fog menni.
2012. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, most döntsd egy, hogy önbizalomhiányos vagy, vagy tényleg egy rakás sz*r. Ha előbbi, akkor csak megjátszod magad, most is sajnáltatod magad, hogy Te milyen kis szegényke vagy, aki annak se tud örülni, ha rámosolyog a szerencse. Ha viszont utóbbi, akkor viszont végképp örülj a lehetőségnek.
2012. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ha emiatt nem vállalod a kapcsolatot, akkor az elutasítással sokkal jobban kikészíted? Te hogy éreznél akkor az ő helyében?
2012. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy azzal, hogy nem vállalom a kapcsolatot igazából szivességet teszek neki...
2012. nov. 5. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, mikor azt írod "míg össze nem szedem magam"? Ha most meg kellene saccolnod, hogy ez mikorra következik be, mit mondanál? Van rá stratégiád, hogy hogyan fogod ezt kivitelezni?

Csak azért kérdezem, mert bennem is ugyanilyan gondolatok voltak/vannak, hogy jó is, hogy nincs senkim, mert addig amíg nem jövök rendbe, úgysem menne egy kapcsolat. A másik fél biztosan belefáradna, hogy én ilyen kis élhetetlen önbizalomhiányos vagyok.

A probléma csak az, hogy már 24 vagyok, 0 kapcsolattal a hátam mögött és kb. 18 éves korom óta mondogatom, hogy majd HA sikerül megváltoznom, kilábalnom ebből az egészből, na, majd akkor kezdek kapcsolatba. De egész eddig nem sikerült változtatnom magamon és az évek csak mennek és egyre esélytelenebb, hogy valaha is kapcsolatom legyen. Szóval ha van valaki, aki szeretne megismerni és párkapcsolatba kezdeni veled, akkor szerintem is próbáld meg. Hátha tényleg úgy lesz, ahogy a fentebbi válaszolók mondják, és pont ő hozza el az életedbe a változást. Én nagyon drukkolok, hogy így legyen! :)

24L

2012. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:14: A leírásod alapján terád is ugyanúgy igaz, amit a kérdezőnek javasolsz. Ha éppen akad egy másik fél, aki potenciális jelölt lehet, akkor nem biztos, hogy jó azzal foglalkozni, hogy kikészíti-e az önbizalomhiányod vagy egyéb, hasonló problémád. Ha így lenne, nem is lenne potenciális jelölt, hanem messze elkerülne, nem igaz? A jövőt megjósolni nem lehet, csak abban az esetben, ha az ember nem csinál semmit. Mert akkor tutira nem is történik semmi soha. Az ember 30 lesz, majd 40, majd még több, és foghatja a fejét, hogy elszaladt mellette az élet, amíg az idejét aggódással töltötte.
2012. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!