Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főiskolán/egyetemen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főiskolán/egyetemen hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Teljesen ismeretlen lesz a társaság, minden tiszta lappal indul. Valami javaslat esetleg? :)
2015. szept. 6. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk megtetszik valaki, csomóféleképpen meg tudod ismerni egy egyetemen,pl. megkéred, hogy korrepetáljon, vagy esetleg te ajánlod fel, h korrepetálod valamiből, vagy elkéred egy könyvét ,vagy a jegyzeteit, vagy egész egyszerűen csak szünetben elkezdesz vele beszélgetni, vagy órán mellé ülsz stb. Bár az egyetemre én elsősorban tanulni jöttem, nem ismerkedni, de ha úgy alakul, semmi jónak nem vagyok az elrontója.
2015. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most kezded az egyetemet?:)


Én úgy csináltam, hogy odamentem/leültem azokhoz az emberekhez, akik szimpatikusak voltak, és elkezdtem velük beszélgetni, kérdezgettem őket, aztán valahogy ez kialakult magától. Egyetemi bulikban is lehet ismerkedni.

2015. szept. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első, elég rendesen kiütközött az intelligenciád a válaszodon. Kíváncsi lennék, hogy internetországon kívülre eső vidéken (mert feltételezem nagyon nagy e-péniszed van, így nem is szállok veled harcba), ki a nagyobb lúzer köztünk és ki mit ért el eddig a lúzereskedésével ;)


Többieknek pedig köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 6. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetemi bulikat, táborozásokat javaslok.

Saját csoportból ismerkedni rossz ómen. Házinyúlra nem lövünk, tudod jól.

2015. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel a csoporttársas dologgal egy szempontból nem értek egyet: Itt már nem 20-30 fő van, hanem 150-200, ebből kifolyólag annyira nem nagy gond a dolog szerintem! :)
2015. szept. 7. 08:20
 6/6 anonim ***** válasza:

>gólyatábor

>cigizés bárhol

>tanulószoba

>kollégiumban bárhol

>órák előtt, alatt, után

>vizsgák előtt, után

>bulikon, rendzvényeken

>bárhol

2015. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!