Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék a legkönnyebben...

Hogy tudnék a legkönnyebben fogyni 10kg-ot?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok 73 kg 175cm magas

Az jó ha napi szinten fekvőtámasz,hasprés,gugolás. gyakorlatokat végzek? Aki tud segíteni,hogy mivel tudnék hatékonyabban fogyni az írjon pls. ty.



2014. nov. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szálkásító diétával és aerob edzésekkel az erősítő edzés mellé. Aerob: kocogás, bicaj, ellipszis trénerezés, stb ahol a pulzusod kb 130 körül van 40-60 percig. De a legfontosabb a diéta. Gyorsan nem kell fogyni, mert heti 0.5-1 kilót tudsz zsírból leadni. A többi izomból is menne.
2014. nov. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a diétával az a baj,hogy mivel én szüleimmel élek meg másik 2 testvéremmel nem adatik meg az,hogy most én fogom magam és akkor teljesen mást eszek minden nap.
2014. nov. 27. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Jó, én csak leírtam hogyan kell, és ebből annyit valósítasz meg, amennyit tudsz.
2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig az étkezés nagyon fontos. Anélkül nem lehet 10 kg-t fogyni.

Mitől híztál? Nassolsz? Nagyon sokat eszel, túl nagy adagokat? Cukros üdítőket iszol?

Ezeken simán lehet változtatni otthon is.

2014. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények közt a könnyű szót felejtsd el..


Családdal való küzdésen én is végigmentem amikor vega étrenden éltem és már csak vendégségbe jártam a szüleimhez. Volt, hogy csak az üres rizst ettem meg.. egy idő után a kitartásnak van hatása. Zöldségleves, majd főzelékek, majd egyéb vega kaják kerültek az asztalra.


Mondd el anyukádnak mit szeretnél elérni. Lehet, hogy tetszik neki a célod. Utána persze el kell mondanod, hogy ehhez étrend váltás kell. Nézz utána, mit ehetsz, kérj tanácsot étrendhez akár itt is. Utána kezdj el ahhoz közelítően enni. Hagyd el azokat a magas kalóriatartalmú kajákat amiket nem a családi asztalnál kapsz. Lehet, először csak nem kérsz vajat a szendvicsbe, nem eszel zsíros sajtot és hasonlók. Ha fogysz, vagy akár csak azt látják, hogy kitartasz, akkor biztos változnak ők is. Anyukádnak az is lehet, hogy segítség, ha megmondod mit szeretnél ebédelni (nő vagyok, tudom milyen nehéz kitalálni...). Szerintem egy sült hús vagy csirkepörkölt amit maguknak betejfölözhetnek paprikásnak, köretnek rizzsel nem egy katasztrofális kérés. Lehet, hogy sokáig nem lesz pont olyan a kajád mint a többi gyúrósnak, aki magának csinálja, de 10 kg-ot lassabban ugyan, de ennyi változtatással is le tudsz adni.

2014. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!